Bluey w serii filmów dla dzieci

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

BlueyPopularny samolot Bluey został głównym bohaterem serii filmów dla dzieci „Bluey The Movie”, opowiadających w zabawny sposób o lotnictwie. 4-minutowy film w ciekawy sposób przedstawia przygodę głównego bohatera, jego taty oraz przyjaciółki Windy, która wydarzyła się w Holandii w czasie dorocznej parady kwiatów Zundert. KLM jako pierwsza linia lotnicza wykorzystała wizerunek swojej „maskotki dla dzieci”, jako głównego bohatera filmów animowanych.

W zeszłym roku, linia KLM wypuściła serię popularnych gadżetów z wizerunkiem Bluey, które czekają na dzieci na pokładzie zarówno w czasie lotów europejskich, jak i międzykontynentalnych. Na krótkich trasach europejskich, w tym Warszawa-Amsterdam dzieci powyżej 2 roku życia otrzymują okładkę na paszport oraz książeczkę z zadaniami i kolorowankami. Bluey jest obecny m.in. na smyczach do kluczy, kartach do gry, kredkach, kolorowankach, książkach, pojemnikach na posiłki, wózkach oraz akcesoriach przydatnych w podróży. Można go spotkać również w poczekalni dla dzieci (Junior Jet Lounge – Lounge 2) na lotnisku Schiphol w Amsterdamie. Ponadto w „systemie rozrywki pokładowej” dostępna jest bogata oferta programów dla najmłodszych (w tym od czerwca tego roku na lotach międzykontynentalnych również seria filmów „Bluey The Movie”). Dla urozmaicenia podróży na stronie www.klm.pl można zamówić (z odpowiednim wyprzedzeniem) także dodatkowe zestawy ulubionych dań np. hamburgery z frytkami, które zostaną podane w czasie lotu z Amsterdamu poza standardowymi posiłkami.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Co roku linia KLM gości na pokładach swoich samolotów ponad milion dzieci w wieku od 2-12 lat (średnio około dziesięcioro przypada na jeden lot). Holenderski przewoźnik bardzo dba o najmłodszych pasażerów i dokłada starań, aby zarówno dzieciom, i jak i ich rodzicom uprzyjemnić podróż.

Bluey w serii filmów dla dzieci

(Informacja prasowa)