Chiara Ravara została szefową działu sprzedaży i marketingu w Ryanair

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Chiara Ravara RyanairTania linia lotnicza Ryanair dziś (9 maja) ogłosiła powołanie Chiary Ravary na stanowisko Head of sales and marketing. Chiara pracuje w Ryanair od 2014 roku, wcześniej zatrudniona była w Aviareps we Włoszech. Chiara będzie nadzorowała działania związane ze sprzedażą i marketingiem w 37 krajach w Europie, Azji oraz Afryce Półónocnej.

Matthias Wenk, Marketing Operations Director w Ryanairze powiedział:

Mam przyjemność powołać Chiarę Ravarę na stanowisko Head of Sales and Marketing . Jej wieloletnie doświadczenie i wiedza będą dodatkową wartością dla Ryanaira w dalszym rozwijaniu programu „Always Getting Better”, rozwoju ruchu lotniczego oraz turystyki, szczególnie, że w tym roku Ryanair obsłuży 138 milionów pasażerów.”

Chiara Ravara powiedziała:

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Cieszę się, że zostałam powołana na stanowisko Head of Sales and Marketing. Jest to ekscytujący czas dla Ryanaira z planami ekstensywnego wzrostu liczby pasażerów, rozwoju na płaszczyźnie technologii cyfrowych oraz nowych inicjatyw jak Ryanair Rooms i 10% zwrotu w postaci punktów Travel Credit. Już nie mogę się doczekać nowego rozdziału w Ryanair.”

(Informacja prasowa)