Dwie nowe wakacyjne trasy z Polski od Wizz Air. Split i Bari.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz Air football results 3Tania linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dzisiaj dwie nowe wakacyjne trasy z Polski do atrakcyjnych nadmorskich miejsc. Nowe połączenia z Warszawy do Splitu w Chorwacji oraz z Katowic do Bari we Włoszech zaczną działać w sierpniu. Bilety na nowe połączenia dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 79 złotych*

Split jest popularnym wakacyjnym kierunkiem na wschodnim wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Jako główny węzeł komunikacyjny w regionie, Split stanowi dogodne połączenie z licznymi pobliskimi wyspami. Chorwacja jest nowym, dwudziestym czwartym krajem w ofercie Wizz Air z Polski.

Bari jest stolicą urokliwego rejonu Apulia w południowych Włoszech, popularnego wśród turystów ze względu na słoneczną pogodę, piękne miasteczka i długą linię brzegową Morza Śródziemnego.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Od swojego pierwszego lotu w 2004 roku, Wizz Air stale rozwija się w Polsce. Obecnie linia ma 20 samolotów na 6 polskich lotniskach i zatrudnia około 800 osób załogi, które dbają o najwyższy poziom usług podczas lotów. W 2015 roku przewoźnik obsłużył ponad 6 mln pasażerów niskokosztowych lotów wspierając tym samym ponad 4500** lokalnych miejsc pracy związanych pośrednio z działalnością Wizz Air w Polsce.

Wraz z nowymi dwoma połączeniami, siatka połączeń Wizz Air z ośmiu polskich lotnisk to 130 tras do 24 krajów.

NOWE POŁĄCZENIA WIZZ AIR Z POLSKI

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Katowice – Bari

wtorek, sobota

2 sierpnia

79 PLN

Warszawa – Split

środa, niedziela

3 sierpnia

199 PLN

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Przekazujemy dzisiaj wspaniałą wiadomość dla naszych klientów podróżujących z Polski, którzy chętnie odwiedzają słoneczne nadmorskie miejsca. Piękne wybrzeża Chorwacji oraz uroki Bari można poznać za sprawą niskokosztowych biletów Wizz Air. To doskonała okazja, aby spędzić niezapomniane wakacje. Zachęcamy do polowania na najtańsze bilety, których ceny rozpoczynają się już od 79 złotych i dostępne są na wizzair.com. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!”

(Informacja prasowa)