Wizz Air inauguruje 5 nowych tras z Polski

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Inauguracja lotu Wizz Air z Billund do Gdańska_Tamara Mshvenieradze wraz z załogą WIZZWizz Air rozbudowuje siatkę połączeń w Polsce i inauguruje loty na pięciu nowych trasach z dwóch polskich lotnisk. Pasażerowie lotniska w Szczecinie będą mogli korzystać z dwóch lotów tygodniowo do Bergen w Norwegii. Z Gdańska będzie można teraz polecieć do Billund, Aberdeen i Brukseli Charleroi, również dwa razy w tygodniu.

Dodatkowo, w odpowiedzi na wysokie zapotrzebowanie i entuzjastyczne reakcje pasażerów na niedawno ogłoszoną trasę z Gdańska na Islandię, WIZZ zdecydował o zwiększeniu częstotliwości lotów na trasie do Reykiaviku do dwóch tygodniowo.

Bilety na wszystkich nowych trasach można już rezerwować na stronie wizzair.com w cenach już od 39 PLN*.

NOWE TRASY W WIZZ AIR Z POLSKI:

 

NOWA TRASA

DNI

CENY OD*

Gdańsk – Reykjavik

Pn; Pt

289 PLN

Gdańsk – Billund

Pn; Pt

59 PLN

Gdańsk – Aberdeen

Śr; Nd

119 PLN

Gdańsk – Bruksela Charleroi

Pn; Pt

39 PLN

Szczecin – Bergen

Wt; So

39 PLN

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

 „Cieszymy się z otwarcia nowej trasy na Islandię, a nasi pasażerowie zdają się podzielać tę ekscytację. W ostatnim czasie odnotowaliśmy ogromną liczbę rezerwacji na nowe loty z Gdańska. W odpowiedzi na wysokie zapotrzebowanie, dodaliśmy kolejny rejs tygodniowo na trasie Reykjavik-Gdańsk w okresie wakacyjnym”, powiedziała Tamara Mshvenieradze, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

(Informacja prasowa)