Emirates rekrutuje w Warszawie i Krakowie!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

2013-01-10-Emirates-048_1200px_sky[1]Wakacje to niewątpliwie idealny czas na „bujanie w obłokach”, jednak Ci, którzy realnie marzą o lataniu połączonym z nieopodatkowanym wynagrodzeniem, powinni zarezerwować jedną z dwóch dat – 19 lub 25 lipca – na udział w spotkaniu rekrutacyjnym załogi pokładowej linii lotniczych Emirates. Dni Otwarte przewoźnika odbędą się w tych dniach odpowiednio w Warszawie i Krakowie.

Daty i miejsca spotkań rekrutacyjnych Emirates:

Warszawa: 19 lipca, godzina 9:00, hotel Sheraton, ul. Bolesława Prusa 2

Kraków: 25 lipca, godzina 9:00, hotel andel’s Cracow, ul.Pawia 3

Kandydaci powinni zaaplikować na stronie internetowej www.emirates.com/careers lub zarejestrować się online na Dzień Otwarty.

Potencjalni przyszli członkowie personelu pokładowego Emirates muszą mieć ukończone 21 lat, biegle znać język angielski w mowie i piśmie, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, a także odpowiedni wzrost, umożliwiający sięgnięcie na wysokość 212 cm. Na spotkanie powinni zabrać ze sobą CV w języku angielskim, a także aktualne zdjęcie. Są to warunki konieczne, aby przystąpić do procesu rekrutacji, który składa się z kilku etapów. Praca w grupach, zadania w parach, test z języka angielskiego – to główne wyzwania, które stoją przed kandydatami na członków załogi pokładowej przewoźnika.

Krótka przerwa w wakacyjnej sielance i udział w spotkaniu rekrutacyjnym mogą sprawić, że kolejne lata będą obfitować w codzienne podróże w ramach siatki Emirates, która obejmuje ponad 140 kierunków na 6 kontynentach. Oprócz możliwości podróżowania po całym świecie członkowie personelu pokładowego Emirates otrzymują m.in. wolne od podatku wynagrodzenie, hojne świadczenia urlopowe i zakwaterowanie w Dubaju, gdzie wakacyjna pogoda trwa cały rok.

(Informacja prasowa)