Emirates zainaugurowały połączenia do Oslo oraz Brukseli

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Emirates_Dubaj_OsloEmirates, linie lotnicze wspierające światowy handel i biznes, rozszerzyły swoją skandynawską sieć połączeń rozpoczynając codzienne bezpośrednie loty do Oslo.

Codzienne połączenie do Oslo, obsługiwane przez Boeinga 777-300ER, będzie pierwszym międzynarodowym połączeniem oferującym pasażerom z Norwegii możliwość lotu w pierwszej klasie.

Nasza nowe połączenie do Oslo będzie odgrywać ważną rolę w rozwoju dużych przedsiębiorstw norweskich, dzięki zwiększonej liczbie połączeń przez nasz hub w Dubaju – powiedział Thierry Antinori, Wiceprezes i Dyrektor Handlowy Emirates.

Wchodzenie na rynki takie jak norweski, które mają obecnie niewystarczającą liczbę połączeń międzynarodowych, było dla nas kluczowym czynnikiem sukcesu w przeszłości i jesteśmy przekonani, że Oslo będzie kolejnym krokiem w dobrym kierunku. Przewidujemy duży popyt na podróże w klasie pierwszej, która jest dostosowana do potrzeb pasażerów lecących służbowo poza Norwegię. Konsekwentnie inwestujemy w ten produkt nieustannie go udoskonalając, a nasze kabiny wyznaczają standardy w branży, zapewniając pasażerom wyjątkowy poziom prywatności oraz luksus dopracowany w najmniejszym detalu – kontynuował Antinori.

Emirates miały solidną pozycję na rynku norweskim jeszcze przed wprowadzeniem codziennych lotów pasażerskich. Oddział cargo linii jest wykorzystywany w transporcie łososia z Norwegii do innych miast obsługiwanych przez Emirates, jakich jak Kopenhaga, Sztokholm, Hamburg, Kolonia i Amsterdam.

Transport lotniczy odgrywa istotną rolę w globalnych łańcuchach dostaw w wielu branżach. Emirates SkyCargo zdają sobie sprawę, że dzięki nowej usłudze i 23 tonom ładowności przypadającym na jeden lot, można będzie przetransportować jeszcze więcej najważniejszego towaru eksportowego Norwegii – łososia, należącego do grupy towarów wrażliwych na upływ czasu. Codzienne usługi są szczególnie istotne dla firm wymagających sprawnych działań, które zależą od szybkiej dostawy towarów.

W tym tygodniu Emirates rozszerzyły również swą ofertę w Europie wprowadzając 5 września połączenia do Brukseli. 27 października nastąpi inauguracja połączenia do Budapesztu.

(Informacja prasowa)