Finnair dodaje długodystansowe połączenia do Osaki, Hongkongu, Delhi i Phuket na zimę 2018/2019 r.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Finnair w 2018 r. otrzyma swój dwunasty samolot A350 i wprowadzi kilka nowych połączeń na często uczęszczanych trasach dalekodystansowych w sezonie zimowym 2018/2019 r., wzmacniając tym swoją obecność w Azji. Uruchomione zostaną również loty krótkodystansowe na popularnych trasach Finnaira w Europie.

Finnair w sezonie zimowym 2018/2019 r. będzie obsługiwać codzienne rejsy do Osaki, z dwoma dodatkowymi połączeniami we wtorki i w czwartki. Od 7 grudnia przewoźnik wprowadzi nowe loty w piątki i niedziele do Hongkongu, łącznie będzie to 12 połączeń tygodniowo. Ponadto, począwszy od 12 grudnia, Finnair w sezonie zimowym będzie latać codziennie do Delhi, z dodatkową częstotliwością w środy, a w poniedziałki od 10 grudnia na trasie do Phuket zostanie dodane czwarte cotygodniowe połączenie.

Nowa trasa do Lyonu, Francja, zostanie otwarta 11 grudnia 2018 r., pojawi się też dodatkowe cotygodniowe połączenie do Malagi, Funchal i na Teneryfę. Dwa cotygodniowe rejsy zostaną uruchomione do Rzymu, na Gran Canarię i codzienne połączenie w dni powszednie do Rovaniemi w fińskiej Laponii. Bezpośrednie loty będą kontynuowane do Laponii z Londyn Gatwick, Paryża i Zurychu.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Przedłużony zostanie okres obsługi niektórych tras Finnaira. Malta i Antalya będą obsługiwane począwszy od sezonu letniego aż do 9 grudnia 2018 r. Połączenia do Edynburga i Alanii-Gazipasy zostaną również przedłużone na okres zimowy i stanął się nowymi całorocznymi trasami Finnaira.

„Finnair obecnie znajduje się w okresie największego rozwoju w historii firmy, a my wciąż kontynuujemy zwiększanie przepustowości na popularnych trasach w Azji i Europie”, mówi Arunas Skuja, naczelny dyrektor Finnaira na Europę Wschodnią i kraje bałtyckie. „Dzięki dodanym połączeniom nasi klienci z Polski będą mieli większy wybór i komfort podczas planowania swoich zimowych podróży”.

(Informacja prasowa)