Połączenia z Warszawy i Katowic na Sardynię wystartowały!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz_Air_SardyniaTania linia lotnicza Wizz Air rozpoczęła w minioną sobotę dwa nowe połączenia z Polski na Sardynię. Najnowsze trasy WIZZ łączą Katowice i Warszawę z miastem Alghero. Loty z obu miast będą odbywać się w sezonie letnim w soboty.

Sardynia, druga co do wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym, jest popularnym kierunkiem turystycznym oferującym szeroki wybór możliwości spędzania zarówno aktywnych jak i relaksujących wakacji w pięknym otoczeniu.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

W ofercie Wizz znajduje się obecnie 131 tras do 58 destynacji z ośmiu polskich lotnisk.

Bilety na ostatnio uruchomione połączenia dostępne są w sprzedaży na wizzair.com w cenach rozpoczynających się już od 119 złotych*.

TRASY WIZZ AIR Z POLSKI DO ALGHERO

Trasa

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Katowice – Alghero

sobota

18 czerwca

119 złotych

Warszawa – Alghero

159 złotych

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Z ogromną radością wprowadzamy dwie niezwykle atrakcyjne letnie trasy z Katowic i z Warszawy. Latamy do Alghero w każdą sobotę w czasie sezonu letniego z obu miast, co pozwala naszym polskim klientom na niskokosztowe podróże na piękną Sardynię. Ceny biletów do Alghero rozpoczynają się już od 119 złotych* i dostępne są na wizzair.com. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!”

(Informacja prasowa)