Ryanair poleci z Wrocławia na Teneryfę!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Ryanair CyprRyanair dziś (7 maja) ogłosił nowe połączenie z Wrocławia na Teneryfę. Rejsy na tej trasie będą odbywać się raz w tygodniu, w środy i będą one częścią rozkładu połączeń na zimę 2015. Z łącznie 16 połączeniami i dodatkowymi lotami do Londynu oraz nową trasą na Teneryfę Ryanair przewiezie 1 mln klientów rocznie, co pozwoli na utrzymanie 1000 miejsc pracy w rejonie Wrocław Airport.

Zimowy rozkład połączeń Ryanaira z Wrocławia:

  • 1 nowe połączenie na Teneryfę
  • 16 połączeń
  • Więcej lotów do Londynu Stansted (2 x dziennie)
  • 60 lotów tygodniowo
  • 1 mln klientów rocznie
  • 1,000* “miejsc pracy

Ryanair aby uczcić ogłoszenie nowego połączenia na Teneryfę oferuje promocyjną cenę biletów na tej trasie od 199zł na podróż w listopadzie i grudniu. Oferta będzie ważna do poniedziałku do północy (11 maja).

Niall O’Connor, Zastępca Dyrektora ds. rozwoju połączeń z Ryanaira powiedział:

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Ryanair z przyjemnością ogłasza nasze nowe połączenie z Wrocławia na Teneryfę, które zostanie uruchomione w nadchodzącym sezonie zimowym i będzie operować raz w tygodniu, w środy. Z łącznie 16 połączeniami, dodatkowymi lotami do Londynu Stansted, nowa trasa na Teneryfę Ryanair przewiezie 1 mln klientów rocznie, co pozwoli na utrzymanie 1000 miejsc pracy w rejonie Wrocław Airport.

Polska jest bardzo ważnym rynkiem dla Ryanaira, gdzie uruchamiamy wiele “słonecznych połączeń” na sezon zimowy, w tym z Wrocławia na Teneryfę. Będziemy również kontynuować rozwój tras i łączyć Wrocław z głównymi miastami, centrami biznesu w Europie.

Polscy klienci już dokonali wyboru i latają z linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącej w branży obsługi klienta i bardzo dużego wyboru połączeń. Obecnie mogą rezerwować loty na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielane miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny.

Nasze nowe połączenie z Wrocławia na Teneryfę będzie dostępne w sprzedaży na Ryanair.com jutro w atrakcyjnej cenie zaczynającej się od 199 zł na podróż w listopadzie i grudniu. Bilety muszą być zarezerwowane przed północą w poniedziałek (11 maja). Ponieważ tanie bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Szczegóły na stronie www.ryanair.com.”

*Badania ACI potwierdzają: na każdy 1 mln pasażerów na międzynarodowych lotniskach utrzymanych jest do 1000 stanowisk pracy ,,na miejscu”.

(Informacja prasowa)