Wystartowało połączenie Wizz Air z Warszawy do Splitu

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz_Air_WAW-SPUTania linia lotnicza Wizz Air rozpoczęła wczoraj operacje na nowej trasie z warszawskiej bazy. Najnowsza oferta WIZZ to połączenie ze stolicy Polski do Splitu w Chorwacji. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu.

Split to niezwykle popularna w sezonie wakacyjnym destynacja na wschodnim wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Jako główny węzeł komunikacyjny w regionie, Split stanowi dogodne połączenie z licznymi pobliskimi wyspami.

Wizz Air oferuje obecnie z Warszawy w sumie 39 tras do 20 krajów. Ostatnio linia dodała szósty samolot do warszawskiej bazy. Wprowadzono pięć nowych atrakcyjnych destynacji, takich jak: Porto w Portugalii, Reykjavik na Islandii, Bari we Włoszech oraz Aberdeen i Bristol w Wielkiej Brytanii.

Bilety na nowe połączenia z Warszawy do Splitu dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com. Ceny rozpoczynają się od 129 złotych*.

NAJNOWSZE POŁĄCZENIE WIZZ AIR Z WARSZAWY

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Split

środa, niedziela

3 sierpnia

129 PLN

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Z ogromną radością rozpoczynamy dzisiaj operacje na wyjątkowo atrakcyjnej i popularnej trasie wakacyjnej z Warszawy do Splitu. Piękne wybrzeża Chorwacji to doskonałe miejsce na spędzenie niezapomnianych chwil. Ceny biletów na najnowsze połączenie z Warszawy rozpoczynają się od 129 złotych* i są dostępne na wizzair.com. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!

(Informacja prasowa)