Eurolot zmienia rozkład. Z Wrocławia nie polecimy do Lublina i Brukseli. Nowa trasa krajowa.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

2012-05-30EuroLOT_pawi291_sky1[1]Polska regionalna linia lotnicza Eurolot wprowadza ostatnie korekty do siatki połączeń w nadchodzącym sezonie zimowym 2014. Zmiany dotyczą połączeń przewoźnika realizowanych z portu we Wrocławiu.

Na mapie tras Eurolotu pojawi się od 26 października br. kolejna nowa „krajówka” – przewoźnik 5 razy w tygodniu będzie wykonywać rejsy na trasie Wrocław-Warszawa. Region dolnośląski cechuje się sporym potencjałem przewozowym, dlatego nowa propozycja jest skierowana zwłaszcza do pasażerów biznesowych. Godziny lotów są bardzo dogodne i dostosowane specjalnie do ruchu biznesowego – rozkład umożliwia podróżnym z Dolnego Śląska przylot do stolicy o godz. 8:30 – od poniedziałku do piątku.

Kup bilet na stronie Eurolot.com

Jednocześnie, ze względu na zadowalające wyniki oraz duże zainteresowanie pasażerów, Eurolot utrzyma w zimowym rozkładzie międzynarodowe połączenia z Wrocławia do Zurychu i do Paryża.

Trasy, których wyniki znalazły się poniżej oczekiwań przewoźnika oraz nie rokują poprawy w najbliższych miesiącach, zostaną zawieszone. To konieczne działanie firmy, zwłaszcza w mniej intensywnym sezonie zimowym, kiedy to linie lotnicze muszą elastycznie dostosować swoje możliwości przewozowe i ekonomiczne do rynku lotniczego.

W przypadku rejsów z Wrocławia dotyczy to połączeń do Brukseli (nie będzie dostępna w sprzedaży od 1 października br.) oraz Lublina.

(Informacja prasowa)