Wizz Air otwiera nowe połączenie z Lublina do Eindhoven

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

WizzAir Airbus A321_2Tania linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dziś otwarcie nowego kierunku z Lublina do Eindhoven w Holandii. Nowe połączenie zacznie działać od 25 marca. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Nowa usługa jest pierwszą trasą między Lublinem i Holandią dostępną w ofercie tanich połączeń Wizz Air.

Eindhoven, położone w południowej części kraju, jest znanym centrum uniwersyteckim. To tętniące życiem miasto, doceniane przez turystów za bogatą ofertę wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Ceny biletów na nowe połączenie zaczynają się od 39,99 złotych i dostępne będą w sprzedaży od 23 grudnia na stronie wizzair.com.

NOWE POŁĄCZENIE WIZZ AIR Z LUBLINA:

Trasa

Dni

Data rozpoczęcia

Cena od*

Lublin – Eindhoven

poniedziałek, piątek

25 marca 2016

PLN 39,99

Tamara Mshvenieradze, manager ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Air powiedziała: „Dzięki nowemu kierunkowi z Lublina do Eindhoven, Wizz Air wzbogacił swoją ofertę o bezpośrednie połączenie z Lublina do Holandii. Nasi klienci mogą cieszyć się niskimi cenami biletów w połączeniu ze świetną i kompetentną obsługą zapewnianą przez polskojęzyczną załogę. Jednocześnie, życzymy Polakom Wesołych Świąt i gorąco zapraszamy do turystycznych i biznesowych podróży naszymi nowoczesnymi samolotami typu Airbus A320.”

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

(Informacja prasowa)