Największa kampania rekrutacyjna w historii Wizz Air!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła rozpoczęcie największej kampanii rekrutacyjnej w historii firmy. Po 13 latach umacniania swojej pozycji lidera branży lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, linia w przyszłym roku utworzy 1300 miejsc pracy, co sprawi, że załoga Wizz Air będzie liczyć ponad 4500 członków.

Ponadto linia rozbuduje swoją flotę o 21 nowych samolotów typu Airbus A320 oraz A321, które dołączą do floty linii pod koniec 2018 roku. W 2017 roku linia Wizz Air dodała 11 nowych samolotów. Do końca 2024 roku Wizz Air planuje podwoić swoją flotę dysponując 160 samolotami.

400 spotkań rekrutacyjnych dla pilotów i członków personelu pokładowego będzie zorganizowanych od października do końca 2018 roku w ponad 25 krajach, aby wzbogacić załogę WIZZ o kolejnych pasjonatów lotnictwa. Kampania #IamWIZZcrew jest skierowana do osób zainteresowanych karierą w WIZZ i ma na celu umożliwienie im zdobycia od pracowników linii informacji o firmie, rozwoju zawodowym w lotnictwie oraz skorzystania ze wskazówek dotyczących rekrutacji. Szereg zdjęć, postów i tagów można znaleźć w różnorodnych mediach społecznościowych umieszczanych tam przez członków załogi pokazując ich zaangażowanie w pracę i oddanie pasji lotniczej. Wraz z atrakcyjnymi pakietami wynagrodzeń i świadczeń, Wizz Air gwarantuje pilotom dogodny system pracy.

Informacje o nadchodzących spotkaniach rekrutacyjnych dla pilotów: https://wizzair.com/en-gb/information-and- services/career/pilots#/) Wybrani kandydaci ubiegający się o pracę w zespole personelu pokładowego Wizz Air otrzymają najwyższej jakości szkolenie, darmowe mundury i szansę pracy w jednej z wiodących linii lotniczych w Europie, a także możliwość podróży do destynacji z siatki połączeń WIZZ. Informacje o najbliższych spotkaniach rekrutacyjnych dla kandydatów na członków personelu pokładowego: https://wizzair.com/en-gb/information- and-services/career/cabin- crew-flight- attendant/ – /)

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA REKRUTACYJNE WIZZ AIR:

9 i 19 października Warszawa, Hampton by Hilton Warsaw Airport
Personel pokładowy (dzień otwarty)

10 i 26 października Gdańsk, Novotel Marina
Personel pokładowy (dzień otwarty)

14 października Katowice, Novotel Centrum
Personel pokładowy (dzień otwarty)

24 października Wrocław, Park Hotel Diament
Personel pokładowy (dzień otwarty)

4 spotkania w październiku Budapeszt, Węgry
Kapitanowie

4 spotkania w październiku Budapeszt, Węgry
Pierwsi oficerowie

11 października Wiedeń, Austria
Piloci (dzień otwarty)

17 października Ateny, Grecja
Piloci (dzień otwarty)

József Ujhelyi, Członek Zarządu ds. Operacji Lotniczych w Wizz Air, powiedział: "Wizz Air jest jedną z wiodących linii lotniczych w Europie, która stale rozwija się na rynku osiągając dwucyfrowe wskaźniki wzrostu. Nasza flota ma co najmniej podwoić się do 2024 roku dając wiele możliwości obecnym i przyszłym pracownikom, by mogli zdobywać karierę w największej niskokosztowej linii lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej. Wizz Air jest dumny z zespołu najlepszych specjalistów, którzy zapewniają najwyższy poziom usług naszym klientom.

Pracownicy WIZZ korzystają z wyjątkowych szkoleń, niesamowitych możliwości rozwoju zawodowego oraz dogodnego systemu pracy. Nasi pracownicy są kluczowym ogniwem sukcesu WIZZ, dlatego też zachęcamy ich do dzielenia się doświadczeniami ze wszystkimi osobami zainteresowanymi dołączeniem do zespołu WIZZ. Z tego powodu uruchamiamy wyjątkową kampanię #IamWIZZcrew. Wraz z rozwojem firmy chcemy poszerzyć nasz zespół, tworząc ponad 1300 nowych miejsc pracy. Zachęcamy wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć karierę w lotnictwie, do wzięcia udziału w jednej z naszych 400 nadchodzących sesji rekrutacyjnych dla kandydatów na pilotów oraz członków personelu pokładowego.”

(informacja prasowa)

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl