EVA Air ponownie wśród 10 najbezpieczniejszych linii lotniczych świata

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Star Alliance welcomes EVA AIRDrugi rok z rzędu linia EVA Air z Tajwanu znalazła się wśród 10 najbezpieczniejszych linii lotniczych świata w rankingu AirlineRatings.com. W rankingu wzięło udział 449 linii z całego świata. Dokonany wybór uwzględniał wiele kryteriów, w tym dane rządowe oraz ocenę organizacji lotniczych.

Utrzymanie znakomitego wyniku EVA Air zawdzięcza wysokiej jakości świadczonych usług, a przede wszystkim dbałości o bezpieczeństwo lotu.

Niedawno AirlineRatngs.com umieścił EVA Air na siódmym miejscu na świecie pod względem jakości świadczonych usług oraz nadał tytuł najlepszego przewoźnika na trasach dalekiego zasięgu w rejonie Azji i Pacyfiku.

Linia EVA Air jest również wysoko oceniana przez magazyn AERO International, w którego rankingu 7-krotnie od 2004 znalazła się wśród najbardziej bezpiecznych przewoźników. Audyty IATA (IOSA), przeprowadzane co dwa lata od 2005, także potwierdzają wysoki poziom bezpieczeństwa w EVA Air.

Będąca członkiem Star Alliance, EVA Air jest pierwszą prywatną linią lotniczą działającą od 1989 na Tajwanie. Linia wchodzi w skład Evergreen Group i jest siostrzaną firmą Evergreen Line obsługującej kontenerowce. EVA Air ma połączenia z ponad 60 punktami w Azji, Oceanii, Europie i Ameryce Płn. Flota EVA Air składa się z około 70 Boeingów oraz Airbusów.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

EVA AIR była pierwszą linią lotniczą na świecie, która wprowadziła do swojej oferty klasę premium economy. Ciągła dbałość o pasażerów i dążenie do wprowadzania nowych, lepszych rozwiązań plasują AVA AIR w czołówce linii tego regionu. Należy dodać, że w 2013 to samo gremium, które teraz przeprowadziło klasyfikację, uznało EVA AIR jedną z 10 najbardziej bezpiecznych linii lotniczych świata.

Siatka połączeń EVA AIR w Azji należy do najlepszych w świecie. Podróżując z EVA AIR via Tajpej z punktów zlokalizowanych w Europie, Oceanii i Ameryce Płn. pasażerowie mają łatwy i wygodny dostęp do wielu miejsc w Azji, w tym do 29 miast w Chinach, 10 w Japonii, a takze do tak interesujacych kierunkow, jak Bangkok, Denpasar Bali, Kuala Lumpur, Seul, Surabaya, Phnom Penh, Manila, Jakarta, Singapur, Ho Chi Minh City, Hanoi czy Brisbane.

Przypominamy, że Eva Air oferuje we współpracy z LOTem oraz Austrian Airlines połączenia na trasie Warszawa/Kraków – Wiedeń – Bangkok – Bangkok/Tajpej 4 razy w tygodniu, we wtorki, środy, piątki oraz niedziele.

Rozkład z Warszawy do Tajpej

Wylot z Warszawy (WAW) o godz. 15.05, przylot do Wiednia (VIE) o godz, 16.30

Wylot z Wiednia (VIE) o godz. 19.25*, przylot do Tajpej (TPE) o godz. 17.10** następnego dnia

* we wtorki o godz. 18.35

** w środy o godz. 16.20

Rozkład z Warszawy do Bangkoku

Wylot z Warszawy (WAW) o godz. 15.05, przylot do Wiednia (VIE) o godz, 16.30

Wylot z Wiednia (VIE) o godz. 19.25*, przylot do Bangkoku (BKK) o godz. 11.30** nastepnego dnia

* we wtorki o godz. 18.35

** w środy o godz. 10.40

Eva Air oferuje we wspolpracy z LOTem połączenia z Warszawy

1) codziennie przez Londyn.

Odlot z LHR o godz, 21.20, przylot do TPE następnego dnia o godz. 21.45

2) we wtorki, czwartki oraz soboty przez Amsterdam.

Odlot z AMS o godz, 21.40, przylot do TPE następnego dnia o godz. 20.25

3) w poniedziałki, czwartki, piątki oraz soboty przez Paryż.

Odlot z CDG o godz, 11.20, przylot do TPE następnego dnia o godz. 7.05

Wszystkie rejsy z Europy, poza rejsami z Paryża, mają miedzylądowanie w Bangkoku w drodze do Tajpej.

W systemach rezerwacyjnych widoczne są atrakcyjne taryfy z Warszawy oraz Krakowa.

(Informacja prasowa)