#HelloClasico – fotograficzne wyzwanie dla fanów Realu Madryt i Emirates

HelloClasico_EmiratesPiłkarska pasja ponownie połączy fanów Realu Madryt i Emirates na całym świecie, tym razem dzięki fotograficznemu wyzwaniu – #HelloClasico. Osoby, które zaprezentują swoje poparcie dla Realu Madryt w związku z najbliższymi „hiszpańskimi derbami”, będą miały szanse wygrać wyjazd dla dwóch osób na Dubai Football Challenge.

W konkursie będą oceniane zdjęcia fanów ukazujące ich wsparcie dla Realu Madryt z okazji derb El Clásico, które odbędą się 25 października. Pod uwagę będą brane wszystkie zdjęcia umieszczone na profilach fanów na Facebooku, Instagramie i Twitterze, które oznaczone zostaną tagiem @emirates i hasztagiem #HelloClasico. Dzięki specjalnej aplikacji zdjęcia można również zamieszczać na fanpage’u Emirates na Facebook’u oraz na stronie emirates.com/helloclasico.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Emirates ufundują zwycięzcy podwójny bilet do Dubaju, gdzie już 30 grudnia odbędzie się Dubai Football Challenge – starcie Realu Madryt z AC Milanem. Ten historyczny mecz, który odbędzie się na stadionie The Sevens, będzie pierwszym pojedynkiem rozegranym przez Real Madryt w Dubaju. Szacuje się, że widowisko przyciągnie ponad 40000 fanów piłki nożnej z całego świata.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Emirates i Real Madryt łączy pięcioletnia umowa sponsorska, która trwa od sezonu 2013/2014. Emirates są Oficjalnym Głównym sponsorem Realu Madryt. Obu tym organizacjom przyświeca wspólny cel – bycie liderem w swojej dziedzinie. Dlatego też wykorzystują potęgę sportu jako narzędzie do inspirowania fanów i łączenia ich poprzez ich wspólną pasję.

Aby wziąć udział, wejdź na: www.emirates.com/helloclasico.

(Informacja prasowa)