Trzy nowe kierunki w ofercie Emirates, trzy kontynenty w jeden dzień samolotem Airbus A380

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Linie Emirates świętują otwarcie trzech połączeń obsługiwanych przez Airbusa A380 – jednego dnia flagowy samolot dwupokładowy przewoźnika rozpoczął loty z Dubaju do Tokio-Narity, Casablanki i Sao Paulo.

Tym samym linie Emirates jako pierwsze zaoferują regularne połączenia realizowane przez A380 do Ameryki Łacińskiej i Afryki Północnej. Wprowadzenie A380 na trasie do Sao Paulo przypada w dziesiątą rocznicę działalności Emirates w Brazylii, którą w październiku 2007 roku rozpoczęły codzienne loty z Dubaju do tego miasta.

W przeszłości linie Emirates wykonywały już loty A380 do Narity. Przywrócenie samolotu, a tym samym zwiększenie oferowania na trasie, stanowi odpowiedź na wysokie zapotrzebowanie na loty między Japonią a Dubajem.

Pasażerowie i miłośnicy niezwykle popularnego Airbusa A380 Emirates mają teraz jeszcze więcej okazji do podróży tym kultowym samolotem – przewoźnik wykonuje loty A380 już do 49 kierunków na sześciu kontynentach.

>>> Kup bilet na stronie przewoźnika Emirates.com

Na wszystkich trzech trasach Airbus A380 zastąpi Boeinga 777. Dwupokładowy samolot A380 może zabrać na pokład jednorazowo do 515 pasażerów oraz osiem ton ładunku. W przypadku wszystkich nowo otwartych połączeń przewoźnik w dalszym ciągu będzie realizował loty w trzech klasach rezerwacyjnych – pierwszej, biznes i ekonomicznej, oferując pasażerom wysokie limity bagażu (do 35 kg w klasie ekonomicznej, do 40 kg w klasie biznes i do 50 kg w klasie pierwszej).

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Na pokładzie A380 Emirates pasażerowie klasy pierwszej mogą liczyć na luksus w zaciszu prywatnej kabiny i dostęp do jedynego wśród przewoźników pokładowego prysznica Shower Spa. Podróżujący klasą pierwszą i klasą biznes mogą spotykać się i rozmawiać oraz próbować przekąsek i drinków w popularnym salonie pokładowym. Natomiast pasażerowie wszystkich klas mogą delektować się posiłkami przyrządzanymi przez najlepszych szefów kuchni, korzystać z wielokrotnie nagradzanego systemu rozrywki pokładowej ice oferującego 2 500 kanałów, a także z WIFI, dostępnego na pokładzie wszystkich samolotów A380 linii Emirates.

Znakomitą ofertę pokładową uzupełniają udogodnienia w postaci 40 poczekalni lotniskowych Emirates znajdujących się w największych portach lotniczych na świecie, zaprojektowanych z największą dbałością o szczegóły i zapewniających obsługę na najwyższym poziomie.

Obecnie przewoźnik dysponuje największą na świecie flotą Airbusów A380 złożoną z 94 maszyn, przy czym czeka na dostawę 48 kolejnych. Od 2008 roku linie przewiozły na pokładzie swojego flagowego samolotu ponad 65 milionów pasażerów.

Bilety można zarezerwować na stronie internetowej Emirates.com.

(Informacja prasowa)