Inauguracja połączenia krajowego Ryanair Kraków-Gdańsk!

Modlin Ryanair otwarcie salwa wodnaRyanair w dniu dzisiejszym dziś (4 grudnia), rozpoczał nowe loty krajowe na sezon zimowy na trasie Kraków – Gdańsk. Rejsy będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele. 

Ryanair obsługuje trasy krajowe swoim samolotem Boeing 737, co zapewnia więcej miejsc, niższe ceny, lepsze godziny lotów oraz punktualność, jak również lepszą obsługę pasażerów, niż wysokokosztowa linia LOT.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair, powiedziała:

“Dziś wystartował nasz pierwszy zimowy lot na trasie Kraków – Gdańsk.  Ryanair jest liderem na rynku polskim i nieustannie poszerza ofertę. Obserwujemy rosnące zainteresowanie „krajówkami”, dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować dodatkową trasę na okres zimowy. Po sukcesie połączenia Kraków – Gdańsk latem, jesteśmy przekonani, że nowa trasa będzie idealną ofertą również zimą i pomysłem na długi weekend, np. miłośników klimatu morskiego poza sezonem lub jazdy na nartach.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 59 zł na podróż od stycznia do marca 2015r. Zachęcam do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ tak atrakcyjna oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (8 grudnia), do północy.”

(Informacja prasowa)