Inauguracja połączenia Wizz Air z Lublina do Liverpoolu

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Tania linia lotnicza Wizz Air w niedzielę 21 maja rozpoczęła loty na nowej trasie z Lublina. Najnowsze połączenie WIZZ między Lublinem, a Liverpoolem w Wielkiej Brytanii odbywa się dwa razy w tygodniu, w środy i w niedziele. Bilety są dostępne w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się już od 39 PLN*.

Liverpool cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów dzięki swojej znanej drużynie piłkarskiej oraz legendarnemu zespołowi The Beatles, któremu zawdzięcza tytuł “Światowej Stolicy Popu” w Księdze Rekordów Guinnessa.

WIZZ niedawno dodał dwie nowe trasy to siatki połaczeń swojej lubelskiej bazy. Trasy do Tel Awiwu i Kijowa rozpoczną się odpowiednio w czerwcu i sierpniu. Siatka połączeń Wizz Air w Lublinie składa się obecnie z dziewięciu tras do sześciu krajów, a ilość oferowanych miejsc w sprzedaży na 2017 rok wynosi 346 000 tysięcy, co oznacza 12% wzrost w stosunku do roku ubiegłego.

Wraz z najnowszym połączeniem z Lublina do Liverpoolu, obecnie polska siatka połączeń WIZZ składa się ze 151 tras do 28 krajów.

NAJNOWSZA TRASA WIZZ Z LUBLINA

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Liverpool

środa, niedziela

21 maja

39zł

Gabor Vasarhelyi, rzecznik prasowy w Wizz Air, powiedział: „Po niedawnym ogłoszeniu lotów z Lublina do Kijowa i Tel Awiwu cieszymy się, że świętujemy rozpoczęcie naszej najnowszej trasy z Lublina do Liverpoolu. Obok Doncaster Sheffield, Glasgow i Londynu Luton, Liverpool jest czwartm kierunkiem do Wielkiej Brytanii dostępnym obecnie w ofercie tanich połączeń Wizz Air z Lublina. Jesteśmy przekonani, że polscy klienci z radością będą zwiedzać miasto Beatlesów dzięki naszym bardzo niskim cenom, doświadczając przy tym doskonałej obsługi na pokładzie. Miejsca są dostępne w sprzedaży i zaczynają się już od 39 zł!”

(Informacja prasowa)