Doug Oliver nowym dyrektorem ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

WIZZ Air Logo NewWizz Air ogłosił mianowanie nowego dyrektora ds. komunikacji korporacyjnej. Stanowisko objął Doug Oliver, który z biura w Budapeszcie będzie raportował bezpośrednio do Dyrektora Generalnego ds. Korporacyjnych, Owaina Jonesa.

Cieszymy się, iż Doug ze swoim doświadczeniem i umiejętnościami dołącza do zespołu WIZZ w momencie, gdy linie lotnicze kontynuują dynamiczny rozwój na nowych rynkach, powiedział Owain Jones, Dyrektor Generalny ds. Korporacyjnych. Jako dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, wniesie jeszcze więcej profesjonalnego, eksperckiego podejścia do zespołu odpowiedzialnego za komunikację, znanego jako doskonałe źródło informacji, które z powodzeniem służy dziennikarzom i pracownikom Wizz Air”.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Doug Olivier ma za sobą ponad dwudziestoletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami ds. komunikacji z obszaru lotnictwa, w firmach takich jak Cessna, Embraer, Fairchild-Dornier i Lockheed Martin w Stanach Zjednoczonych i w Niemczech. Ostatnie trzy lata swojej kariery poświęcił na doradzanie wielu firmom z rynku lotniczego. Oliver, były dziennikarz, pochodzi z Charleston w Karolinie Południowej (USA) i jest absolwentem Georgia State University w Atlancie.

(Informacja prasowa)