Linie Emirates wprowadzają nowe udogodnienia w klasach pierwszej i biznes

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Linie Emirates zwiększyły komfort na pokładzie swoich samolotów dzięki nowej ekskluzywnej ofercie produktów w klasie pierwszej i klasie biznes. Na pasażerów czekają udogodnienia w postaci kompletu odzieży i luksusowych koców w klasie pierwszej, a także produktów do pielęgnacji skóry marki VOYA i nowych zestawów akcesoriów Bulgari.

Bieżące inwestycje Emirates w produkty pokładowe wpisują się w działania przewoźnika na rzecz większej wygody podróży pasażerów. Podczas przygotowywania nowej oferty przewoźnik współpracował z ekspertami w poszczególnych dziedzinach, przywiązując uwagę do najdrobniejszych szczegółów.

Spokojny sen

Aby zapewnić pasażerom wygodny sen na pokładzie, linie Emirates jako pierwsze wprowadziły odzież nawilżającą zaprojektowaną specjalnie z myślą o podróży samolotem. Będzie ona dostępna w klasie pierwszej na długich trasach pokonywanych w nocy. W stworzonych we współpracy z firmą Matrix ubraniach zastosowano opatentowaną technologię Hydra Active Microcapsule, która pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry w trakcie lotu. W materiale znajdują się miliardy mikrokapsułek, które podczas ruchu stopniowo uwalniają naturalny wyciąg z listownic – brązowych alg morskich pozyskiwanych w Oceanie Antarktycznym, które zawierają liczne składniki odżywiające i nawadniające skórę, co szczególnie przydaje się w warunkach panujących w samolocie.

Mikrokapsułki zachowują swoje właściwości nawilżające nawet do 10 prań, dzięki czemu pasażerowie mogą korzystać z nich wielokrotnie. Ponadto w komplecie znajdują się również buty i opaska na oczy, a ubrania zapakowane są w stylową filcową torbę.

Dla większej wygody podróży w klasie pierwszej linie Emirates oferują niezwykle miękki koc z wysokiej jakości sztucznej owczej skóry. Można znaleźć go nie tylko na pokładzie, ale także na stronie oficjalnego sklepu Emirates. Z kolei pasażerowie klasy biznes mogą liczyć na nowe miękkie kołdry w kolorze grafitowym.

Poranna świeżość

Jeszcze większy relaks w podróży zapewni nowa oferta luksusowych kosmetyków renomowanej irlandzkiej marki VOYA dostępna zarówno w samolotach, jak i na lotniskach. Linia produktów do pielęgnacji skóry została stworzona specjalnie z myślą o Emirates i obejmuje szampon, odżywkę do włosów, płyn do mycia ciała, płyn do demakijażu, żel do mycia rąk, mydło i krem do rąk.  Cały zestaw trafi pod prysznice Shower Spa na pokładzie Airbusów A380, a wybrane produkty również do poczekalni lotniskowych Emirates. Kremy do rąk i ciała znajdą się także w łazienkach w klasie pierwszej i klasie biznes.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

W ofercie kosmetyków dla Emirates dostępne są trzy zapachy: rozmarynu i mięty (linia Revitalise), lawendy i rozmarynu (Tranquility) oraz limonki i mandarynki (Soothing). Produkty do pielęgnacji skóry VOYA wytwarzane są z wodorostów zbieranych ręcznie w sposób zrównoważony w hrabstwie Sligo w Irlandii. Marka cieszy się ogromną popularnością w luksusowych salonach kosmetycznych na całym świecie, a teraz z jej kosmetyków można korzystać także podczas lotu liniami Emirates.

Przewoźnik po raz kolejny zwrócił się też do luksusowej włoskiej marki Bulgari, która zaprojektowała nowe ekskluzywne zestawy akcesoriów Emirates dla pasażerów klasy pierwszej i klasy biznes. W obydwu znalazła się kwiatowa woda kolońska Eau Parfumée au thé noir, a także produkty do pielęgnacji skóry, które pozwolą pasażerom czuć się świeżo i wygodnie przez całą podróż.

Wykonane z wysokiej jakości skóry torby z akcesoriami dla klasy pierwszej dostępne są w ośmiu modelach w kolorze grafitowym dla mężczyzn i bladoszarym dla kobiet. Kolejnych osiem wzorów marka Bulgari przygotowała dla pasażerów klasy biznes – po cztery dla panów i pań. Zestawy wręczane będą podczas nocnych lotów długodystansowych.

Wyjątkowe doświadczenie

W tym roku linie Emirates otrzymały tytuł „najlepszej linii lotniczej na świecie” w prestiżowym plebiscycie Skytrax World Airline Awards, co doskonale świadczy o nieustannych inwestycjach przewoźnika w produkty i usługi.

Na pokładzie pasażerów Emirates czekają wykwintne posiłki inspirowane kuchnią regionalną oraz wybór najlepszych szampanów i win z całego świata. Co więcej, we wszystkich klasach pasażerowie mogą skorzystać z oferty wielokrotnie nagradzanego systemu rozrywki pokładowej ice Digital Widescreen, która obejmuje ponad 2 500 kanałów z filmami, programami telewizyjnymi, muzyką i podkastami.

Znakomitą ofertę pokładową Emirates uzupełniają udogodnienia w postaci 40 poczekalni lotniskowych znajdujących się w największych portach lotniczych na świecie, zaprojektowanych z największą dbałością o szczegóły i zapewniających obsługę na najwyższym poziomie. Ponadto podróżujący klasą pierwszą i klasą biznes mogą skorzystać z bezpłatnej usługi szoferskiej podczas drogi na lotnisko i z powrotem.

(Informacja prasowa)