airberlin wprowadza możliwość licytacji podwyższenia kategorii lotu do klasy biznes

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

airBerlin_D-ABCGairberlin jest pierwszą niemiecką linią lotniczą, która oferuje możliwość licytowania podwyższenia kategorii lotu do klasy biznes w połączeniach długodystansowych Dzięki opcji „airberlin exquisite“ podróżni mogą do 72 godzin przed wylotem złożyć swoją ofertę cenową za podwyższenie kategorii lotu do klasy biznes. Na stronie airberlin.com/upgrade każdy pasażer może sprawdzić, czy licytacja jest dostępna dla danego lotu i złożyć własną ofertę. Czy jego oferta była najlepsza, pasażer dowie się do 12 godzin przed wylotem.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl.

„Dzięki tej nowej usłudze oferujemy naszym pasażerom możliwość spontanicznego pozwolenia sobie na luksusową podróż w klasie biznes. Pasażer może sam zdecydować, ile jest gotów wydać. O tym, który z pasażerów będzie mógł podróżować w klasie biznes, decyduje wysokość innych ofert”, powiedział Jacob Fischer, Vice President Distribution w airberlin.

 Dzięki podwyższeniu kategorii lotu, pasażerowie mogą delektować się wygodą podróżowania w nowej klasie biznes linii airberlin oraz przywilejami, takimi jak priorytetowa odprawa biletowo-bagażowa, priorytetowe wpuszczenie na pokład samolotu i dostęp do saloniku lotniskowego. Wiosną 2014 r., airberlin zakończyła wyposażanie swojej klasy biznes w nowe, fotele typu FullFlat, które oferują pasażerom możliwość rozłożenia do w pełni horyzontalnej pozycji. Odpowiednie rozmieszczenie 13 foteli pojedynczych i 6 podwójnych gwarantuje pasażerom więcej prywatności i umożliwia dostęp do przejścia z każdego miejsca. Pierwszorzędny system rozrywki pokładowej oraz ekskluzywne posiłki z restauracji Sansibar na wyspie Sylt uzupełniają tą wyjątkową ofertę.

(Informacja prasowa)