LOT startuje ze specjalną ofertą na rejsy z Warszawy do Brukseli

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

LOT startuLOT_Lotnisko_Chopina_900px_skyje ze specjalną ofertą na rejsy do Brukseli. Polski przewoźnik, który jest liderem na trasie z Warszawy do serca z Unii Europejskiej, proponuje najbardziej dogodną podróż nie tylko dla pasażerów biznesowych. Od 18-go września LOT wprowadza nowe atrakcyjne ceny biletów do i z Brukseli w taryfie LOT Economy Simple.

Od teraz z Warszawy do Brukseli można polecieć w cenie od 279 złotych, a z Brukseli do Warszawy od 68 euro. Obie ceny dotyczą podróży w obie strony! LOT niedawno rozszerzył możliwości podróżowania i wprowadził na rejsach europejskich m.in. nową taryfę LOT Economy Simple oraz nową klasę LOT Economy Plus. Ta pierwsza daje możliwość podróżowania znacznie taniej – nawet do 30% i została przygotowana głównie dla pasażerów turystycznych, tę drugą wprowadzono głównie z myślą o osobach podróżujących biznesowo. Obie cieszą się coraz większą popularnością.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

W ramach biletu w taryfie LOT Economy Simple pasażerowie mogą odprawić się on-line lub na lotnisku, na pokładzie otrzymają napój i słodką przekąskę oraz gromadzą mile w programie lojalnościowym. Ta taryfa przygotowana jest głównie z myślą o osobach, które podróżują turystycznie i lubią krótkie wyjazdy weekendowe, na które zabierają tylko bagaż podręczny.

Tanie loty do Brukseli na portalu CenterFly

Pasażerom biznesowym oraz firmom LOT proponuje nową klasę LOT Economy Plus, w której pasażer otrzymuje produkt biznesowy w ekonomicznej cenie. W ramach biletu każdy klient ma do dyspozycji dedykowany numer infolinii, wspólne stanowisku odprawy z klasą biznes, priorytet bagażu i boardingu, a w przypadku kiedy w Warszawie samolot nie będzie obsługiwany przez rękaw, dedykowany autobus. Jeszcze więcej korzyści czeka na pokładzie – wybór posiłków, napojów i alkoholi taki jak w klasie biznes, dzienniki i miejsce w przedniej części samolotu. Dodatkowo pasażerowie otrzymają więcej mil w programie lojalnościowym niż dotychczas.

LOT jest liderem na trasie Warszawa – Bruksela – Warszawa. Godziny połączeń gwarantują najbardziej dogodne możliwości podróżowania. Trzy rejsy dziennie pozwalają np. w ciągu jednego dnia odbyć spotkanie w mieście biznesu i licznych europejskich instytucji, by wieczorem wrócić do Warszawy. Chcąc spędzić atrakcyjny weekend w Brukseli również warto wybrać się tam LOT-em np. wylatując w piątek o 19:50 i wracając w niedzielę o 19:15.

Dzięki szerokiej ofercie przewoźnika każdy z pasażerów może skorzystać z najbardziej dogodnego rozwiązania dla siebie. Można wybierać spośród szerokiej gamy usług, trzech klas podróży (Biznes, Economy i Economy Plus) oraz taryfy LOT Economy Simple.

(Informacja prasowa)