Lotnisko w Modlinie będzie miało taras widokowy i nową restaurację!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Modlin_Restauracja1Na terenie Portu Lotniczego Warszawa/Modlin, najszybciej rozwijającego się lotniska w Polsce, powstanie nowy obiekt gastronomiczny z tarasem wypoczynkowym. Już tej jesieni pasażerowie będą mogli skorzystać z oferty restauracji, kawiarni i baru, a najmłodsi podróżni – z placu zabaw na świeżym powietrzu.

W ubiegłym roku przed terminalem pasażerskim, lotnisko w Modlinie uruchomiło sezonowy ogródek gastronomiczny Food Truck – Corner Dog. Tej wiosny powrócił on w nieco zmienionej formie. Na podstawie sugestii pasażerów ulepszono m. in. zadaszenie i zadbano o wyższej jakości wyposażenie. Jest to pierwsze tego typu miejsce w Polsce i jedno z nielicznych w Europie, gdzie pasażerowie mogą oczekiwać na swój lot w barze na świeżym powietrzu. W ofercie lokalu znajdują się hamburgery, hot-dogi, dania z grilla, m. in. kiełbasa, kaszanka i karkówka, a nawet swojski chleb ze smalcem.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Ogromna popularność ogródka sezonowego skłoniła Zarząd portu do otwarcia całorocznego obiektu tego typu. Na bazie tego pomysłu, na początku kwietnia br. ogłoszony został konkurs ofert.

Modlin_Restauracja2Naszym priorytetem jest komfort wszystkich pasażerów, dlatego każdego dnia wsłuchujemy się w ich oczekiwania i wdrażamy pomysły, które podnoszą poziom ich obsługi oraz sprawiają, że jesteśmy miejscem lubianym, do którego chętnie się wraca. W tym roku zdecydowaliśmy się na udostępnienie kolejnej, jeszcze większej i wygodniejszej powierzchni pod gastronomię. Nowy, całoroczny, 2-poziomowy obiekt o powierzchni 300 m² swoim stylem architektonicznym będzie nawiązywał do terminala pasażerskiego – mówi Piotr Okienczyc, Prezes Portu. Wnętrze podzielone będzie na część restauracyjną, barową i kawiarnianą oraz plac zabaw dla najmłodszych gości. „Zanurzony” w bryle taras górny będzie chronił od wiatru, a estetyczne parasole zapewnią osłonę zarówno przed silnym słońcem jak i deszczem – dodaje Piotr Okienczyc.

Rozpoczęcie działalności planujemy na 1 października br. W ofercie restauracji znajdą się przekąski regionalne, tradycyjne polskie przysmaki, potrawy z grilla, pierogi, makarony, dania

typu fast food oraz menu dla dzieci. Już nie możemy się doczekać pierwszych gości i ich opinii – mówi Ireneusz Jankowski, z którego firmą lotnisko podpisało 5-letni kontrakt na dzierżawę terenu pod budowę i zarządzanie lokalem.

Do czasu uruchomienia nowej restauracji pasażerowie mogą korzystać z ogródka letniego Food Truck – Corner Dog, zlokalizowanego blisko wejścia do terminala.

(Informacja prasowa)