Lufthansa ogłasza konkurs „Dreamscapes”

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Lufthansa A320Lufthansa przywraca lato tym, którzy jeszcze nie chcą aby się skończyło. Przez miesiąc, od 15 września do 15 października 2015 roku, pasażerowie z całej Europy mogą wziąć udział w konkursie Lufthansy „Dreamscapes”. Do wygrania są dwa bilety w Klasie Ekonomicznej Premium na wybrany tropikalny kierunek. Uczestnicy mogą brać udział w konkursie przez stronę http://lufthansa-dreamscapes.com, odpowiadając na pytania związane z egzotycznymi destynacjami. Na zwycięzców czekają bilety do wymarzonych miejsc z globalnej siatki połączeń Lufthansy: Malé, Mauritius, Cancún, Panama, Tampa i Nairobi.

Począwszy od jesieni, Lufthansa zaoferuje turystom jeszcze bardziej atrakcyjną siatkę połączeń. Do rozkładu dodanych zostanie pięć kierunków międzykontynentalnych – dzięki 15 dodatkowym rejsom tygodniowo, pasażerowie Lufthansy dotrą w nowe wymarzone miejsca. Podróżujący będą mogli skorzystać z Klasy Biznes, Ekonomicznej Premium i Ekonomicznej.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Nowa Klasa Ekonomiczna Premium Lufthansy została wprowadzona w październiku 2014 i obecnie jest dostępna w 105 międzykontynentalnych maszynach linii. Zapewnia ponad 50% więcej przestrzeni, szersze siedzenia, indywidualne podłokietniki, większe ekrany i bogatsze menu. Pasażerowie mogą również nadać drugą, dodatkową sztukę bagażu rejestrowanego i zakupić wstęp do saloniku biznesowego.


(Informacja prasowa)