Lufthansa podwaja liczbę swoich saloników w Monachium

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Lufthansa_Frankfurt_01Panoramiczne okna oraz bar z widokiem na płytę lotniska – w przyszłości pasażerowie Lufthansy będą mogli spędzić czas oczekiwania na połączenie w wyjątkowo relaksującej atmosferze. Pięć nowych saloników o łącznej powierzchni 4000 mkw zostanie udostępnionych pasażerom Klasy Pierwszej i Biznes oraz posiadającym statusy Senator i frequent traveller, a także członkom HON-circle podczas ceremonii otwarcia terminalu Satellite w kwietniu 2016 roku. Dzięki temu Lufthansa ponownie podwoi liczbę swoich saloników w Monachium. „Nowe saloniki w terminalu Satellite są kolejnym krokiem w stronę wyższej jakości i pięciogwiazdkowej obsługi. Przyjemna atmosfera, jasne kolory i bezpośredni widok na płytę lotniska pobudzą wyobraźnię pasażerów.” – mówi Thomas Klühr, Członek Zarządu Lufthansa Passage ds. finansów i portu przesiadkowego Monachium. Wszystkie saloniki będą usytuowane w centralnej części nowego budynku, zapewniając pasażerom wygodny i szybki dostęp do części usługowych i bramek.

Na najwyższym poziomie (o powierzchni ponad 1000 mkw) trwają prace nad nowym salonikiem Klasy Pierwszej. Pasażerowie podróżujący w tej klasie oraz członkowie HON-circle będą mogli w nim odpocząć w luksusowej atmosferze. Do dyspozycji gości będzie dostępnych kilka sypialni i przestrzeń do pracy, bar, luksusowe łazienki oraz odosobniony pokój dla miłośników cygar. Restauracja będzie oferować dania z menu oraz otwarty bufet. Osobna kontrola paszportowa w obszarze tego saloniku zapewni wygodną i szybką odprawę. Jeśli pasażerowie będą wchodzić lub wychodzić z samolotu bezpośrednio na płycie lotniska, do samej maszyny lub terminalu dowiezie ich luksusowa limuzyna.

W salonikach Senator i biznesowych Lufthansy w strefie Non-Schengen znajdują się okna panoramiczne, a barman zapewni gościom zimne i ciepłe napoje oraz drinki. W Monachium nie może również zabraknąć tradycyjnych ciepłych precli i sałatki ziemniaczanej, które będą dostępne w bufecie wraz ze zmieniającym się w zależności od pory dnia menu. Goście saloników biznesowych będą mogli spędzić czas oczekiwania na rejs w bistro wyposażonym w wygodne, sprzyjające odpoczynkowi fotele. Dodatkowo na powierzchni ponad 3000 mkw, w salonikach Senator i biznesowych zapewniona jest osobna przestrzeń do pracy, telewizory oraz łazienki.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

(Informacja prasowa)