Lufthansa wybrana wiodącą linią lotniczą w Europie

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

20140804_WTA_LufthansaCzwarty raz z rzędu Lufthansa została wybrana „Wiodącą linią lotniczą w Europie” w plebiscycie World Travel Awards. Nagrody są wręczane najlepszym podmiotom działającym na rynku podróży w Europie, wybranym w głosowaniu 230 000 profesjonalistów z branży turystycznej i hotelarskiej na całym świecie. Najlepszą linią lotniczą w Europie została Lufthansa, pokonując w ścisłym finale w Atenach jedenastu przewoźników. Po raz pierwszy Lufthansa zdobyła także nagrodę za „Najlepszy salonik lotniczy w Europie” – docenione zostały saloniki Lufthansy na lotnisku we Frankfurcie oraz Terminal Klasy Pierwszej we Frankfurcie.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl.

Graham E. Cooke, Prezes i Założyciel plebiscytu World Travel Awards powiedział: „Przez ostatnie 20 lat, World Travel Awards wyróżniało marki, które podwyższają granice doskonałości. W tym okresie Lufthansa stała na czele prestiżowej kategorii przewoźników, zdobywając główną nagrodę 4 lata z rzędu, a 7 razy łącznie. Imponujące walory zostały zauważone przez tysiące profesjonalistów z branży na całym świecie, tym razem doceniających również saloniki przewoźnika.”

Tanich noclegów szukacie na Otel.com oraz hotels.com.

Jens Bischof, Dyrektor Handlowy Lufthansy powiedział: „To niesamowite osiągnięcie dla naszych załóg na pokładach i obsługi naziemnej. Naszym celem jest wiodąca pozycja w zakresie obsługi i gościnności, kluczowy czynnik naszych tegorocznych wysiłków, które zostały potwierdzone dzięki temu wyróżnieniu. Będziemy je kontynuować! Wprowadzenie naszej nowej Klasy Ekonomicznej Premium oraz przyspieszona modernizacja nowej Klasy Biznes na trasach międzynarodowych, która zakończy się latem 2015 roku, umożliwią nam zdobycie pozycji lidera w branży. Nie spoczniemy na laurach, ale pozyskamy jeszcze więcej miłośników marki Lufthansa.”

Lufthansa: Leć z Warszawy w dobrej cenie

Wyróżnienie Lufthansy w plebiscycie World Travel Awards zbiegło się w czasie z innymi nagrodami. Przewoźnik został nagrodzony tytułem „Najlepsza linia lotnicza Bliskiego Wschodu” podczas gali Business Traveller Middle East Awards 2014 w Dubaju. Wcześniej tego lata, Lufthansa została również uhonorowana tytułami: „Najlepsza zachodnioeuropejska linia lotnicza” oraz „Najlepsza transatlantycka linia lotnicza” podczas gali World Airline Awards w Londynie.

(Informacja prasowa)