Nowa klasa biznes dla lotów na trasach europejskich w airberlin

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

airberlin_etihad_logoNowa klasa biznes oferowana przez linie airberlin dla lotów krótko- i średniodystansowych zostaje właśnie udostępniona do rezerwacji. Ekskluzywnego serwisu doświadczać będzie można na pokładzie airberlin od 4 października 2016 roku.

„Cieszymy się, że wprowadzając od przyszłego miesiąca nową klasę biznes na trasach w Niemczech i Europie, będziemy mogli zaoferować pasażerom produkt doskonale nawiązujący do wielokrotnie nagradzanego serwisu, który świadczymy w naszej klasie biznes na trasach długich. Rozszerzenie oferty o nowy produkt jest ważnym krokiem na drodze ku segmentowi premium europejskich linii lotniczych”, informuje Stefan Pichler, Chief Executive Officer w airberlin.

Podróżując w pierwszym rzędzie na pokładzie samolotu, pasażerowie klasy biznes mają do dyspozycji siedzenia z wyjątkowo obszerną przestrzenią na nogi oraz otrzymują zagwarantowany wolny fotel w środku. Po osobistym powitaniu przez załogę pokładową jako napój powitalny serwowane jest orzeźwiające ekologiczne smoothie wyprodukowane przez berlińską wytwórnię Fruchtmanufaktur Proviant. Ponadto każdy pasażer może wybrać dowolne ciepłe danie, a także przekąski i napoje z obszernego menu dostępnego na pokładzie. Każdy z pasażerów otrzymuje poduszkę dla dodatkowego komfortu podczas lotu.

Podróżującym w klasie biznes umożliwia się ponadto przewóz w cenie biletu dwóch sztuk bagażu o wadze do 32 kg każda, jak również dwóch sztuk bagażu podręcznego – każdej do 8 kg. Bilety w klasie biznes cechuje pełna elastyczność – możliwa jest bezpłatna zmiana rezerwacji biletu lub jego bezpłatny zwrot. Rezerwacja miejsc siedzących jest w klasie biznes również nieodpłatna. Do innych zalet klasy biznes zalicza się na przykład pierwszeństwo podczas odprawy, szybkie przejście przez kontrolę bezpieczeństwa (Fast Lane), dostęp do salonów i ekskluzywnych poczekalni w ramach sieci tras airberlin, a także pierwszeństwo wejścia na pokład.

Z okazji wprowadzenia nowej klasy biznes rezerwacji odpowiednich biletów można dokonać od dziś do 21 września (włącznie) w promocyjnej cenie już od 3.505 PLN za lot tam i z powrotem. Uczestnikom programu lojalnościowego airberlin topbonus zostanie dopisanych 300 procent przebytych mil za każdy lot klasą biznes na trasie krótkiej i średniej zrealizowany do 31 grudnia bieżącego roku.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

(Informacja prasowa)