Nowa trasa Ryanair: Katowice – Mediolan Malpensa

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Tania linia lotnicza Ryanair ogłosiła nową trasę na zimę 17/18 z Katowic do Mediolanu Malpensa. Trasa będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu. Obecnie w zimowej siatce połączeń Ryanaira z Katowic znajdują się 4 kierunki.

Aby uczcić ogłoszenie nowego połączenia Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety z Katowic w cenie od 74 zł na podróż w marcu 2017 r. Bilety w obniżonych cenach dostępne są na stronie Ryanair.com do poniedziałku 30 stycznia do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

Ryanair z przyjemnością ogłasza nową trasę z Katowic do Mediolanu Malpensa na zimę 17/18. Połączenie będzie wykonywane 2 razy w tygodniu.

Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu “Always Getting Better”.

Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Katowic już od 74 zł na podróż w marcu 2017 r. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do poniedziałku 30 stycznia do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, zarządzającego Katowice Airport, powiedział:

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Włochy to nasz czwarty, największy rynek w segmencie przewozów regularnych, z ciągle dużym potencjałem wzrostu. Dlatego jestem przekonany, że nowa trasa Ryanaira z Katowice Airport do Mediolanu Malpensa będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem.”

(Informacja prasowa)