Nowa trasa z Modlina do Malagi wystartowała!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Modlin RyanairDzisiaj, tj. 27.10.2015 z Lotniska Warszawa/Modlin odlatuje pierwszy samolot do Malagi. To w sumie 36. trasa i ósmy hiszpański kierunek na mapie połączeń lotniczych z Modlina. Z tej okazji wszyscy pasażerowie zostali przyjęci pysznym tortem. Loty do Malagi będą realizowane przez cały rok, 2 x w tygodniu, we wtorki i soboty. Ceny biletów zaczynają się już od 99 zł.

Bardzo cieszymy się z każdego nowego połączenia. Zauważyliśmy, że podróżujący z Modlina w szczególności wyczekują nowych tras na południe Europy, które realizowane są nie tylko latem, ale również w sezonie zimowym – dlatego Malaga jest idealną propozycją – mówi Piotr Okienczyc, prezes lotniska.

Dzisiaj otwieramy trzeci w tym sezonie nowy kierunek: z Modlina do Malagi – po Goteborgu i Kolonii. Nasza oferta połączeń z Warszawy cieszy się bardzo dużym powodzeniem, czego dowodem jest regularny wzrost liczby pasażerów i odsetek wypełnienia samolotów, a to od wielu lat sytuuje nas na pozycji lidera lotów w Polsce – mów Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanaira.

Siatka połączeń: 36 tras

Zagraniczne: Glasgow International, Bruksela-Charleroi, Paryż-Beauvais, Eindhoven, Mediolan Bergamo, Liverpool, Sztokholm Skavsta, Oslo Rygge, Londyn Stansted, Rzym Ciampino, Bolonia, Bristol, Manchester, East Midlands, Dublin, Barcelona, Shannon, Madryt, Gran Canaria, Teneryfa, Fuerteventura, Ateny, Lizbona, Alicante, Chania, Marsylia, Palma, Piza, Saloniki, Trapani,

Krajowe: Wrocław i Gdańsk.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Nowe trasy od sezonu zimowego 2015/2016: Kolonia, Malaga, Goteborg

Nowe trasy od sezonu letniego 2016: Korfu

(Informacja prasowa)