Połączenie Ryanair z Łodzi do Aten wystartowało!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Ryanair Łódź AtenyTania linia lotnicza Ryanair dziś (12 maja) świętowała pierwszy lot z Łodzi do Aten. Połączenie jest nowością na sezon letni 2018 i będzie realizowane raz w tygodniu – w soboty. Ryanair obsługuje w Łodzi 4 trasy, do Aten, Dublina, East Midlands oraz Londynu.

Z okazji uruchomienia nowego połączenia z Łodzi do Aten, a także rozpoczęcia sezonu letniego, Ryanair wprowadza do sprzedaży bilety na nowej trasie już od 106 zł na podróż w czerwcu 2018r. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na Ryanair.com jedynie do wtorku (15 maja) do północy.

W Łodzi Olga Pawlonka, Dyrektor sprzedaży i marketingu w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

Cieszymy się bardzo mogąc oficjalnie zainaugurować początek sezonu letniego oraz pierwszy lot z Łodzi do Aten.

Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na loty z Łodzi już od 106 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż w czerwcu 2018 r. dostępne są na Ryanair.com jedynie do wtorku (15 maja) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

Anna Midera, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta powiedziała:

Nie ma przyjemniejszego momentu dla prezesa lotniska niż inauguracja nowych połączeń. Ateny to znakomity wakacyjny kierunek, a Grecja to w sezonie letnim 2018 najpopularniejsze miejsce wypoczynku turystów z Polski.

Położone w centrum Polski łódzkie lotnisko jest znakomitą lokalizacją do rozpoczynania zagranicznych podróży – do nas z każdego miejsca w kraju jest tak samo blisko.

Tych którzy nie zaplanowali jeszcze swoich wakacji zapraszam do korzystania z oferty Ryanair’a. Proszę się jednak spieszyć bo bilety do Aten cieszą się ogromnym zainteresowaniem pasażerów.

Cieszę się również ze współpracy nawiązanej z lotniskiem w Atenach – powitanie i grecka „uczta” dla pierwszych pasażerów samolotu Ryanair’a organizowane są wspólnie – po polskiej i greckiej stronie.”