Ryanair najpopularniejszą linią lotniczą

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

RyanairTania linia lotnicza Ryanair z zadowoleniem przyjęła statystyki IATA według której, utrzymuje pozycję ulubionej linii lotniczej na świecie. Statystyki IATA Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych pokazały po raz kolejny, że Ryanair przewozi więcej pasażerów na trasach międzynarodowych niż jakakolwiek inna linia lotnicza.

W ubiegłym roku Ryanair przewiózł ponad 86,3 mln pasażerów na trasach międzynarodowych, 30 mln więcej niż znajdujący się na drugim miejscu Easyjet (56,3 mln) i prawie 40 milionów więcej niż zajmująca trzecie miejsce Lufthansa (48,2 mln).

W tym roku Ryanair przewiezie ponad 100 milionów pasażerów. Świętując fakt, iż jest najpopularniejszą linią lotniczą na świecie, Ryanair oferuje promocyjną sprzedaż 100,000 biletów na przeloty po całej Europie w cenach zaczynających się od 19,99 euro na podróż w lipcu i sierpniu, które muszą być zarezerwowane do czwartku północy (25 czerwca) na Ryanair.com.

LISTA TOP 10 LINII LOTNICZYCH: RANKING WG MIĘDZYNARODOWEGO RUCHU PASAŻERSKIEGO (KLIENCI)*:

IATA2014

Robin Kiely z Ryanair powiedział:

IATA po raz kolejny potwierdziła, że Ryanair pozostaje ulubioną linia lotniczą na świecie i przewozi więcej pasażerów na trasach międzynarodowych niż jakakolwiek inna linia lotnicza.

Oprócz naszych nowych tras, zwiększaniu częstotliwości połączeń, usług Business Plus i Family Extra, w 2015 roku klienci Ryanair mogą spodziewać się dalszych udoskonaleń usług w ramach wdrażanego programu „Always Getting Better”. Obejmuje on nową stronę internetową i aplikację mobilną z opcją „hold the fare”, porównywarki cen biletów, jak również nowe wnetrza kabiny, nowe mundury załogi i nowe menu na pokładach samolotów, a wszystkie te zmiany oznaczają, że Ryanair dostarcza swoim 100 mln klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Dla uczczenia, oferujemy promocyjną sprzedaż 100 000 biletów na przeloty po całej Europie w cenach zaczynających się od 19,99 euro na podróż w lipcu i sierpniu. Bilety będą dostępne do czwartku północy (25 czerwca).”

(Informacja prasowa)