Ryanair poleci z Rzeszowa do Glasgow

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Tania linia lotnicza Ryanair dziś (5 kwietnia) ogłosiła, iż z początkiem sezonu zimowego otwiera nowe połączenie z Rzeszowa do Glasgow Prestwick. Połączenie będzie obsługiwane 2 razy w tygodniu i stanie się 7. kierunkiem w zimowym rozkładzie lotów Ryanaira z Rzeszowa.

Rozkład lotów Ryanaira z Rzeszowa:

  • 1 nowa trasa do Glasgow Prestwick (2 x tygodniowo)
  • 7 tras łącznie (m. in. Dublin, Londyn, Manchester)
  • 18 lotów tygodniowo

Siatka połączeń Ryanaira na sezon letni 2017 z najpopularniejszym wakacyjnym kierunkiem na rodzinne wakacje – Korfu, a także jeszcze niższe ceny biletów przyciągnęły ogromną liczbę zainteresowanych, co zaowocowało rekordowym poziomem wczesnych rezerwacji. Już wkrótce, w ramach realizacji programu “Always Getting Better”, nasi klienci mogą oczekiwać kolejnych udogodnień.

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager, CEE z Ryanaira powiedziała:

Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić nową trasę z Rzeszowa do Glasgow Prestwick. W zimowym rozkładzie lotów znajdzie się 7 tras łącznie, a wśród nich popularne i chętnie wybierane na city breaki miasta jak Dublin, Londyn czy Manchester.

Cieszymy się także z wyników sprzedaży na lato 2017. Rekordowy poziom rezerwacji lotów z i do Rzeszowa pozwala nam na obniżenie cen biletów. Zachęcamy wszystkich, którzy planują wyjazdy wakacyjne do odwiedzenia strony Ryanair.com lub naszej aplikacji mobilnej.

Z okazji ogłoszenia nowego połączenia z Rzeszowa do Glasgow, wprowadzamy do sprzedaży bilety już od 119 zł. Rezerwacji biletów w promocyjnych cenach można dokonać do wtorku (11 kwietnia) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją, najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

(Informacja prasowa)