Wizz Air ogłosił nowe połączenia z Warszawy do Genewy i Bazylei

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz_Air_Bartosz_KwiloszTania linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dalszy rozwój swojej oferty uruchamiając loty z Polski do Szwajcarii. Od 25 i 26 października pasażerowie Wizz Air będą mogli polecieć do Genewy i Bazylei, korzystając z dwóch rejsów tygodniowo. Nowe, atrakcyjne trasy zostaną dodane do siatki połączeń przewoźnika z Lotniska Chopina w Warszawie.

Genewa, położona w południowo-zachodniej części Szwajcarii, jest drugim najbardziej popularnym miastem w kraju, a także miejscem narodzin sztuki zegarmistrzowskiej. To stolica biznesu, znana również jako centrum europejskiej dyplomacji. Bazylea zlokalizowana na styku granic Szwajcarii, Francji i Niemic, jest często nazywana „kulturalną stolicą Szwajcarii”. Dynamiczny rozwój turystyki kraj ten zawdzięcza przede wszystkim wspaniałym krajobrazom i niezwykłym stokom narciarskim, a także działalności lotnisk w Bazylei oraz Genewie, oferujących liczne połączenia do zlokalizowanych w okolicy kurortów narciarskich.

Wizz Air oferować będzie teraz 116 połączeń do 22 krajów z 7 polskich lotnisk. Bilety na nowych trasach Wizz Air do Szwajcarii są już dostępne w sprzedaży na wizzair.com w cenach od 79 PLN.

NOWE TRASY WIZZ AIR Z LOTNISKA CHOPINA W WARSZAWIE:

 

Nowa trasa:

Dni:

Start:

Ceny od :**

Warszawa – Genewa

Śr;N

25.10.2015

99 PLN

Warszawa – Bazylea

Pn;Pt

26.10.2015

79 PLN

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

József Váradi, prezes Wizz Air, powiedział: „Od ponad dekady Wizz Air rozwija swoją niskokosztową siatkę połączeń z Polski, tworząc jednocześnie dodatkowe miejsca pracy przede wszystkim w branżach związanych z lotnictwem i turystyką. Nasze działania przyczyniają się do stymulowania rozwoju sektora turystycznego oraz wzbogacania oferty niskokosztowych podróży dla polskich pasażerów. Nieustannie rozwijamy swoje usługi zarówno w stolicy, jak i we wszystkich regionach znajdujących się w siatce połączeń WIZZ. Niedawno ogłosiliśmy uruchomienie naszej szóstej polskiej bazy, w Lublinie, przyczyniając się znacząco do rozwoju przemysłu lotniczego. Zatrudniamy i udoskonalmy lokalne talenty w całej Polsce, dzięki którym możliwe jest rozszerzanie działalności Wizz Air w Polsce, a nasze załogi nadal posługują się ojczystym językiem. Jestem przekonany, że nasza, stale powiększająca się siatka połączeń z Polski, z nowymi trasami z Warszawy do Szwajcarii sprawia, że podróżowanie staje się jeszcze prostsze i bardziej dostępne. Zamierzamy nadal kontynuować swoje zaangażowanie w Polsce.”

(Informacja prasowa)