LOT otworzył połączenie do Wenecji

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

LOT_Lotnisko_Chopina_900px_skyDzięki nowemu połączeniu tylko LOT oferuje dziś szybką i wygodną podróż z Polski do jednego z najpopularniejszych i najbardziej spektakularnych miast w północnych Włoszech. Wenecja odwiedzana rocznie przez ponad 25 milionów turystów jest kolejnym kierunkiem na mapie, który otworzył rozwijający się od początku roku LOT.

Wenecja to miasto niezwykłej architektury, słynnego karnawału, a dzięki bliskości Dolomitów jest też doskonałą bazą wypadową dla miłośników sportów zimowych. LOT już od soboty 23 stycznia lata do Wenecji aż 4 razy w tygodniu. Rozkład umożliwia szybkie i wygodne połączenie nie tylko z Warszawy, ale także innych miast w Polsce, m.in. z Gdańska, Krakowa, Poznania czy Katowic.

Rozwijamy się i otwieramy kierunki, których oczekują nasi klienci. Chcemy, by wybierali LOT nie tylko w podróży biznesowej, ale także w drodze na zimowy czy letni wypoczynek. W naszej ofercie jest coraz więcej takich połączeń. Od początku roku latamy między innymi do Barcelony, a od kilku dni także do Wenecji – miasta, które przyciąga turystów z całego świata bez względu na porę roku. Do tej pory żaden inny przewoźnik nie oferował tak wygodnej podróży do tego miasta – mówi Adrian Kubicki, p.o. Rzecznik Prasowy LOT-u.

W sezonie letnim liczba połączeń wzrośnie – LOT będzie obsługiwał rejsy do Wenecji codziennie. Połączenie jest wykonywane wygodnymi samolotami typu Embraer 175, lubianymi przez pasażerów ze względu wygodny układ foteli (brak środkowego fotela).

Na trasie do Wenecji jedynie LOT oferuje aż trzy klasy podróży. Oprócz LOT Business Class i LOT Economy Class, na pokładzie znajduje się także klasa LOT Premium Economy, która łączy w sobie przystępną cenę i wiele usług znanych dotąd z klasy biznes, takich jak posiłek na pokładzie czy priorytetowa odprawa. Ponadto w każdej z klas LOT oferuje rozbudowaną gamę produktów i usług dodatkowych, takich jak „My Favourite Meal”, „Mój Dodatkowy Bagaż” czy zakupy Duty Free lub AirKiosk na pokładzie.

Wenecja jako jedno z pierwszych nowootworzonych połączeń po formalnie zakończonym procesie restrukturyzacji. LOT otworzył kolejne, niezwykłe kierunki podróży, m.in. do Tokio, Barcelony, Erywania, Zurychu, Dusseldorfu, Zagrzebia, Belgradu i Kiszyniowa. Wkrótce dołączą do nich kolejne, m.in. do Aten, Luksemburg, Kluż-Napoka, Charków, Lublana, Koszyce, Połąga, Bejrut, Split i Zadar.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

(Informacja prasowa)