Nowe połączenie Ryanair z Modlina do Göteborga

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

RyanairTania linia lotnicza Ryanair 2 dni temu (20 lipca) ogłosiła nowe połączenie z Modlina do Göteborga. Połączenie to jest częścią nowego rozszerzonego rozkładu lotów na sezon zimowy i będzie realizowane dwa razy w tygodniu od 25 października 2015 r.

Bilety w cenie 39 zł są dostępne na stronie www.ryanair.com do 23 lipca. Promocja dotyczy podróży od 25 października do 10 grudnia 2015 r.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe zimowe połączenie z Warszawy/Modlina do Göteborga. Loty rozpoczynają się już 25 października i będą realizowane dwa razy w tygodniu.

Polscy turyści już dokonali wyboru i latają linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącego w branży poziomu obsługi klienta i bardzo szerokiej gamy połączeń. Obecnie mogą zarezerwować loty na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając aplikacji mobilnej. Wprowadzenie coraz większych udogodnień jak mobilne karty pokładowe, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielone miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej niż tylko niskie ceny.

Aby uczcić nasze nowe połączenie z Warszawy/Modlina do Geteborga oferujemy je w promocyjnej cenie 39 zł za podróż w okresie 25 października – 10 grudnia 2015 r. Aby zarezerwować bilet należy wejść na stronę www.ryanair.com do czwartku 23 lipca 2015 r.”

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

NOWE POŁĄCZENIE W SEZONIE ZIMOWYM Z WARSZAWY

 

Trasa

Częstotliwość lotów

Cena biletu

Warszawa/Modlin – Göteborg

2 x tygodniowo

39 PLN

(Informacja prasowa)