Nowe połączenie Wizz Air z Warszawy do Hiszpanii!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

WizzAir Airbus A321_4Tania linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dziś otwarcie nowego kierunku z Warszawy do Santander w Hiszpanii. Nowe połączenie zacznie działać 31 marca. Loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i w piątki.

Miasto Santander, położony w Hiszpanii, otoczone pasmem gór i morzem, znane jest jako jedno z najpiękniejszych miast na pólnocnym wybrzeżu Hiszpanii. 19-sto wieczne budynki, urocze widoki i wpsniała lokalizacja nad Zatoką Biskajską uznawane są jedne z ładniejszych na świecie.

Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie w sumie 141 tras z Polski do 24 krajów. Bilety na nowe połączenie dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają

się od 129 złotych*.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Loty na trasie do i z Santander wykonywane będą najnowszym samolotem Airbus A321ceo, najbardziej efektywnym wąkokadłubowym samolotem pasażerskim.

NOWE POŁĄCZENIE WIZZ AIR Z WARSZAWY:

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Santander

poniedziałek, piątek

31 marca

PLN 129

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air, powiedział: “Z wielkim podekscytowaniem wzbogacamy ofertę WIZZ o kolejny słoneczny kierunek z Warszawy, miasta z którego przewieźliśmy już ponad 13 milionów pasażerów. Santander jest trzecim miastem w Hiszpanii dostępnym w siatce połączeń ze stolicy Polski. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci pokochają nowy kierunek, który czeka na turystów przez cały rok. Dogodne terminy lotów, w poniedziałki i w piątki, sprawiają, że Santander to doskonały wybór na weekendową wycieczkę. Zachęcamy naszych klientów do polowania na atrakcyjne ceny i rezerwowania biletów do Hiszpanii już dzisiaj na wizzair.com. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład najnowszego Airbusa we flocie WIZZ!”

(Informacja prasowa)