Nowy dyrektor wykonawczy airberlin Stefan Pichler przestawił wizję rozwoju

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Stefan Pichler airberlinNa dzisiejszej konferencji prasowej airberlin w Berlin Total Tower nowy dyrektor wykonawczy linii, Stefan Pichler przedstawił swoją wizję rozwoju. Zapowiedział również znaczącą poprawę w jakości i szybkości obsługi reklamacji. Maksymalnym czasem odpowiedzi na zgłoszenie mają być 24 godziny, natomiast czas, w którym reklamacja powinna być rozpatrzona to jeden tydzień.

Sama konferencja prasowa została zorganizowana dzień przed rozpoczęciem jednych z większych na świecie targów turystycznych ITB Berlin. Z tej właśnie okazji airberlin udostępni już jutro milion tanich biletów! Ceny mają zacząć się już od 44 EUR za lot w jedną stronę.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Linię airberlin ma czekać szereg zmian, oprócz wcześniej wspomnianej zmianie w systemie rozwiązywania reklamacji ma również dojść nowa oferta taryfowa. Do dotychczasowych taryf dochodzi odświeżona taryfa JustFly. Czym się będzie różniła od starej wersji? Przede wszystkim ma być dużo większa dostępność biletów. Oczywiście nie zawiera bagażu rejestrowanego. Jak już wspomniałem ceny będą zaczynać się od 44 EUR za lot w jedną stronę – cena ta dotyczy lotów krajów. W przypadku dłuższych lotów cena będzie proporcjonalnie wyższa. Co ważne, w najniższej taryfie pozostanie darmowy poczęstunek, czy też odprawa online.

Stefan Pichler powiedział również, że w 2016 roku zamierza przywrócić rentowność airberlin.

(Paweł Jakubowski)