Pierwszy lot Wizz Air z Mazur. Inauguracja połączenia z lotniska Olsztyn Mazury do Londynu Luton.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz Air Olsztyn Mazury Londyn LutonTania linia lotnicza Wizz Air rozpoczęła loty z lotniska Olsztyn Mazury. Pierwszy lot WIZZ z ósmego lotniska w Polsce odbył się 18 czerwca do Londynu Luton ze 158 pasażerami na pokładzie.

Nowa oferta Wizz Air zapewnia połączenie północnej części Polski ze stolicą Wielkiej Brytanii. Loty odbywają się trzy razy w tygodniu. Bilety na nową trasę WIZZ dostępne są w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się już od 79*.

W ofercie Wizz znajduje się obecnie 131 tras do 58 destynacji z ośmiu polskich lotnisk.

NOWA TRASA WIZZ AIR Z LOTNISKA OLSZTYN MAZURY

Trasa

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Olsztyn-Mazury – Londyn Luton

wtorek, czwartek, sobota

18 czerwca

79 złotych

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Z wielką radością uruchamiamy loty z lotniska Olsztyn Mazury, które jest ósmym portem lotniczym w naszej stale rozwijającej się polskiej siatce połączeń. Dzięki nowej trasie do Londynu Luton, nasi polscy klienci mogą korzystać z kolejnego połączenia do stolicy Wielkiej Brytanii. Loty odbywać się będą trzy razy w tygodniu zapewniając korzystne i wygodne podróże w celach biznesowych i turystycznych. Ceny biletów do Londynu Luton rozpoczynają się już od 79 złotych* i dostępne są na wizzair.com. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!”

(Informacja prasowa)