Promocja Qatar Airways „Dwa bilety Klasy Biznes w cenie jednego” na loty Najlepszą Klasą Biznes na Świecie

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

premium-offer-oct_Qatar_AirwaysZa sprawą dużego zainteresowania Linie Qatar Airways ponownie udostępniają swoim klientom ofertę promocyjną „Podwójny Luksus – Premium 2 za 1”. Pasażerowie będą mogli skorzystać z fantastycznej oferty „dwa bilety w cenie jednego” na wybrane połączenia w Najlepszej Klasie Biznes na Świecie. Klienci, którzy zarezerwują bilet w Klasie Biznes otrzymają drugi bilet Klasy Biznes za darmo dla osoby towarzyszącej (obowiązują podatki i opłaty).

Promocja potrwa od 24 listopada do 28 listopada 2014 i obejmie loty od 1 grudnia 2014 do 26 marca 2015 do wybranych miejsc podróży w Europie, Afryce, Bliskim Wschodzie, Azji i Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

>>> Kup bilet w promocji „Podwójny Luksus – Premium 2 za 1”

Wiceprezes ds. handlowych Qatar Airways, Ehab Amin powiedział: „Spotkaliśmy się z niezwykle entuzjastyczną reakcją na promocję „Podwójny Luksus – Premium 2 za 1” ze strony członków Privilege Club Linii Qatar Airways, a także w mediach społecznościowych. W Qatar Airways nieustannie staramy się proponować naszym klientom ekscytujące i atrakcyjne promocje. Dlatego też, widząc jakim zainteresowaniem cieszyła się ta oferta, postanowiliśmy ponownie dać naszym klientom możliwość z niej skorzystać. Jesteśmy pewni, że wykorzystają tę wyjątkową okazję by cieszyć się naszym wielokrotnie nagradzanym, pięciogwiazdkowym standardem obsługi.”

Pasażerowie Qatar Airways mogą skorzystać z oferty odwiedzając biura sprzedaży Qatar Airways, u wybranych agentów lub na stronie www.qatarairways.com. Oferta ta daje również szansę członkom Privilege Club (Programu Lojalnościowego Qatar Airways) na zyskanie 50% dodatkowych mil Qmiles za podróż jeśli zarejestrują się co najmniej 24 godziny przed podróżą.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

>>> Przeczytaj naszą recenzję lotu w klasie biznes na pokładzie samolotu Boeing 777 Qatar Airways na stronie lubiepodroze.eu

Pięciogwiazdkowa obsługa na pokładzie samolotów Qatar Airways – znak rozpoznawczy Linii – zapewnia pasażerom niezapomniane wrażenia w trakcie lotu. Linie Qatar Airways zostały dwa razy z rzędu nagrodzone branżowymi nagrodami Skytrax dla Najlepszej Klasy Biznes na Świecie, które są wyrazem uznania dla wyjątkowego komfortu, luksusu i wyśmienitej obsługi jaką cieszą się klienci Qatar Airways.

Latając z Liniami Qatar Airways pasażerowie mają także okazję skorzystać z najnowszego huba lotniczego – Międzynarodowego Portu Lotniczego Hamad w Doha, który może pochwalić się supernowoczesną infrastrukturą oraz bezproblemowymi połączeniami z miejscami podróży na całym Świecie.

Linie oferują szeroką gamę połączeń z Doha do wielu ekscytujących miejsc takich jak: Bangkok, Kuala Lumpur, Melbourne i wielu innych.

Wielokrotnie nagradzany pięciogwiazdkowy standard obsługi na pokładzie samolotów Qatar Airways wraz z uznanym systemem rozrywki pokładowej zapewnia pasażerom nawet do 1000 kanałów z najnowszą ofertą rozrywkową.

W swojej krótkiej, siedemnastoletniej historii, Linie Qatar Airways mogą pochwalić się szybkim rozwojem. Dziś linie mają w swojej flocie 141 nowoczesnych samolotów, które obsługują połączenia do 145 kluczowych miejsc podróży biznesowych i turystycznych w Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce, Azji i Pacyfiku, Ameryce Północnej i Południowej.

*W czasie dokonywania rezerwacji prosimy o dokładne sprawdzanie warunków promocji

(Informacja prasowa)