Real Madryt i AC Milan zmierzą się w Dubaju

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

emirates_and_dtcm_announce_dubai_football_challenge_2014._real_madrid_v_ac_milan._sheikh_majid_al_mualla_emirates_emilio_butragueno_real_madrid_franco_baresi_ac_milan_hamad_bin_mejren_dtcmLinie lotnicze Emirates oraz Wydział ds. Turystyki i Handlu w Dubaju zapowiedzieli podczas konferencji prasowej towarzyski mecz pomiędzy Realem Madryt, zwycięzcą Ligi Mistrzów UEFA 2013/2014, a AC Milanem, 18-krotnym zdobywcą tytułów międzynarodowych. Spotkanie, organizowane w ramach Dubai Football Challenge, odbędzie się na stadionie The Sevens w Dubaju we wtorek, 30 grudnia.

Mecz dwóch sponsorowanych przez Emirates klubów, który będzie mogło obejrzeć 40 tys. fanów, stanowić będzie podsumowanie niezwykle barwnego pod względem wydarzeń piłkarskich roku. Bilety na to spotkanie dostępne są już w sklepach Virgin Megastore i Time Out, a ich ceny rozpoczynają się od ok. 180 zł (200 AED). Przewiduje się, że zostaną wyprzedane w rekordowym czasie.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że współpraca z DTCM przyciągnie do naszego miasta dwie z największych sponsorowanych przez nas drużyn piłkarskich. Dzięki partnerstwu z klubami i zespołami oraz poprzez wspieranie wydarzeń sportowych na całym świecie łączymy fanów z ich różnorodnymi pasjami – piłką nożną, rugby czy wyścigami konnymi. Jesteśmy pewni, że grudniowy mecz będzie pokazem umiejętności piłkarskich na najwyższym poziomie w wykonaniu najlepszych graczy na świecie – powiedział Szejk Majid Al Mualla, wiceprezes Emirates ds. operacji handlowych.

Pojedynek dwóch z najlepszych drużyn piłkarskich na świecie będzie miał miejsce na stadionie Dubai Rugby Sevens. Jest to światowej klasy obiekt, posiadający bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Stadion może przyjąć jednorazowo 40 tys. fanów piłki nożnej i właśnie takiej liczby kibiców miasto spodziewa się 30 grudnia podczas starcia gigantów.

emirates_and_dtcm_announce_dubai_football_challenge_2014._real_madrid_v_ac_milan._ltor._emilio_butragueno_real_madrid_sheikh_majid_al_mualla_emirates_hamad_bin_mejren_dtcm_franco_baresi_ac_milan

(Informacja prasowa)