Ryanair ogłasza siatkę połączeń z Krakowa na lato 2015 r.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Ryanair_20141008_102610Tania linia lotnicza Ryanair dziś (8 października) ogłosiła swój rozkład lotów z Krakowa na lato 2015 r. z 28 połączeniami, w tym na Majorkę, Maltę do Gdańska i Madrytu. Ryanair zwiększa także częstotliwość lotów na 4 trasach: do Dublina, Eindhoven, Liverpoolu i Londynu. Zapewni to 1,7 mln klientów rocznie i 1 700* miejsc pracy w regionie lotniska Kraków Airport.

Letni rozkład połączeń linii lotniczej Ryanair:

  • 28 połączeń z Krakowa (łącznie)
  • większa częstotliwość lotów na 4 trasach: Dublin, Eindhoven, Liverpool i Londyn
  • 108 lotów tygodniowo (6% wzrost)
  • ponad 1,7 mln klientów rocznie
  • 1 700* miejsc pracy “na miejscu” rocznie.

Polscy klienci mogą teraz wybierać spośród 28 połączeń uruchomionych z Krakowa na sezon letni 2015r. oraz czerpać przyjemność ze wszelkich wprowadzonych dla nich udogodnień, takich jak przydzielane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe, jak również pakiet usług dla rodzin Family Extra.

Ryanair wprowadził także nową ofertę: Business Plus i łączy Kraków z najważniejszymi Europejskimi centrami biznesowymi, w tym Brukselą (6 x tygodniowo), Dublinem (9 x tygodniowo), Londynem (16 x tygodniowo) i Mediolanem (1 x dziennie). Przewoźnik oferuje pasażerom podróżującym w celach biznesowych największy wybór połączeń w najniższych cenach, z lepszymi rozkładami lotów i większą ich częstotliwością oraz najlepszą obsługą klienta.

Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów na lato 2015r. z lotniska Kraków Airport, Ryanair wyprzedaje 100 000 biletów na swoich trasach w Europie, w cenach rozpoczynających się od 84 zł na podróż od listopada 2014r. do stycznia 2015r. Zachęcamy do zarezerwowania lotów jak najszybciej, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do czwartku (9 października), do północy.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

W Krakowie, Klaudia Kałążna – Manager ds. Sprzedaży i Marketingu Ryanair na Europę Środkową i Wschodnią powiedziała:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza rozkład lotów z Krakowa na sezon letni 2015r. z 28 połączeniami, w tym na Majorkę, Maltę do Gdańska i Madrytu. Ryanair zwiększa także częstotliwość lotów na 4 trasach do Dublina, Eindhoven, Liverpoolu i Londynu. Zapewni to aż 1,7 mln klientów rocznie i 1 700* miejsc pracy w regionie lotniska Kraków Airport.

Polscy klienci już dokonali wyboru i latają z linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącej w branży obsługi klienta i bardzo dużego wyboru połączeń. Obecnie mogą rezerwować loty na lato 2015 jeszcze wcześniej na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielane miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny.

Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów na lato 2015r. z Krakowa, Ryanair wyprzedaje 100 000 biletów na swoich trasach w Europie, w cenach rozpoczynających się od 84 zł na podróż od listopada 2014r. do stycznia 2015r. Zachęcamy do zarezerwowania lotów jak najszybciej, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do czwartku (9 października), do północy.”

(Informacja prasowa)