Ryanair poleci z Krakowa do Eljatu

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Eljat Ovda RyanairTanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły dziś nowe połączenie z Krakowa do Ejlatu już od 7 listopada 2015 r., które będzie realizowane dwa razy w tygodniu: we wtorki i w soboty.

Ryanair aby uczcić ogłoszenie nowego połączenia z Krakowa do Ejlatu oferuje promocyjną cenę biletów na tej trasie od 129 zł na podróż w listopadzie i grudniu. Oferta będzie ważna od środy (8 lipca) do piątku do północy (10 lipca).

W Krakowie, Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair powiedziała:

Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Krakowa do Ejlatu (Izrael). Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu od 7 listopada. Bilety na stronie www.ryanair.com będą w sprzedaży od jutra.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Polscy turyści już dokonali wyboru i latają z linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącej w branży obsługi klienta i bardzo szerokiej gamy połączeń. Obecnie mogą zarezerwować loty na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzenie coraz większych udogodnień jak mobilne karty pokładowe, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielone miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej niż tylko niskie ceny.

Nasze nowe połączenie z Krakowa do Ejlatu będzie dostępne w sprzedaży na www.ryanair.com w atrakcyjnej cenie od 129 zł na podróż w listopadzie i grudniu. Bilety należy zarezerwować do piątku do północy (10 lipca). Ponieważ bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby zarezerwowali je natychmiast. Szczegóły na stronie www.ryanair.com.

Jan Pamuła, Prezes Zarządu Kraków Airport powiedział:

Uruchamiane z początkiem sezonu zimowego połączenie do Ovdy stanowi niezwykle ciekawą ofertą turystyczną dla mieszkańców Małopolski. Jest to propozycja skierowana do wszystkich zainteresowanych wypoczynkiem na izraelskim wybrzeżu Morza Czerwonego, będącego pomostem pomiędzy Europą i Azją. Cieszymy się tym bardziej, iż jest to w naszej ofercie pierwsze połączenie rozkładowe poza Europę, a jednocześnie powrót Izraela, po kilkuletniej nieobecności, do siatki połączeń Kraków Airport. Wspaniałe plaże Morza Czerwonego, rafy koralowe, piękne górskie krajobrazy oraz łagodny klimat stanowią gwarancję udanego wypoczynku. Kierunek ten jest doskonałym uzupełnieniem, ogłoszonych wcześniej, połączeń zimowych na Wyspy Kanaryjskie.”

NOWE POŁĄCZENIE W SEZONIE ZIMOWYM Z KRAKOWA

 

Trasa

Częstotliwość lotów

Data rozpoczęcia lotów

Cena biletu

Ejlat Ovda

2 x tygodniowo

7 listopada 2015 r.

129 zł

 

(Informacja prasowa)