Ryanair wprowadza loty łączone na portugalskim lotnisku Porto!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Ryanair poinformował 7 listopada o rozszerzeniu oferty lotów łączonych od 3 stycznia 2018 r. o lotnisko w Porto. Pasażerowie Ryanaira będą mieli dostęp do jeszcze większej liczby kierunków. Ryanair z powodzeniem wprowadził już loty łączone na lotniskach Rzym Fumicino i Mediolan Bergamo.

 

Klienci Ryanaira będą mogli:

  • rezerwować loty łączone na pierwszych 20 trasach przez Porto

 

Miejsce wylotu Przez Kierunki
Barcelona Porto Faro, Lizbona, Ponta Delgada, Terceira
Bolonia Porto Faro
Bruksela Porto Faro, Ponta Delgada
Dortmund Porto Lizbona
Dusseldorf Weeze Porto Ponta Delgada
Faro Porto Norymberga
Karlsruhe/Baden-Baden Porto Terceira
Lizbona Porto Madryt, Mediolan, Dusseldorf Weeze, Palma, Walencja
Mediolan Bergamo Porto Faro, Ponta Delgada, Terceira
Memmingen Porto Lizbona

 

  • skorzystać z tranzytu wewnątrz lotniska bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej
  • nadać bagaż do miejsca docelowego bez koniecznościu odbioru i ponownego nadania w Porto
  • otrzymać jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu łączonego

Usługa lotów łączonych jest naszą najnowszą inicjatywą w ramach 4. roku realizacji programu “Always Getting Better”.  W tym roku wprowadziliśmy również spersonalizowaną stronę internetową, nowy portal Ryanair Rooms, chińską wersję strony Ryanair.com, Ryanair Tickets (możliwość zakupu biletów na eventy) oraz loty transatlantyckie we współpracy z Air Europa (dostępne na Ryanair.com). Podpisaliśmy również umowę partnerską ze stowarzyszeniem Erasmus Student Network.

Cieszymy się bardzo mogąc rozszerzyć naszą ofertę lotów łączonych od 3 stycznia 2018 r. o lotnisko w Porto. Umożliwiamy tym samym naszym pasażerom możliwość zarezerwowania lotów w najniższych cenach w Europie. Na początek w sprzedaży znajdzie się 20 tras z Porto, z których mogą korzystać nasi pasażerowie tranzytowi bez konieczności wychodzenia ze strefy zastrzeżonej terminala, a także odbioru i ponownego nadania bagażu do miejsca docelowego.

Z okazji uruchomienia lotów łączonych wprowadzamy do sprzedaży 10.000 biletów na trasach z Porto już od  €9.99 na podróż od listopada 2017r. do stycznia 2018 r. Bilety w promocyjnych cenach dostępne są do piątku  (10 listopada) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś – powiedział Kenny Jacobs – Chief Marketing Officer Ryanaira.

(informacja prasowa)

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl