Taniej do Paryża i Ameryki Południowej z Air France KLM

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Brazylia- Rio de JanieroW najnowszej promocji „first minute” Air France KLM tańsze przeloty do Ameryki Południowej upolują osoby, które swoje podróże zaplanują z odpowiednim wyprzedzeniem. Tylko do 15 czerwca br. przeloty w atrakcyjnych cenach będzie można kupić m.in. do Porto Alegre, Rio de Janeiro czy Sao Paulo, a podróż należy zaplanować między 1 listopada a 15 grudnia br. Natomiast przelot w obie strony do Paryża w taryfie MiNi można teraz kupić już od 316 PLN! Bilety do kupienia są między innymi na stronie airfrance.pl.

Ameryka Południowa w promocji „first minute”

Planując wyjazd z wyprzedzeniem za przelot w obie strony do Bogoty, Porto Alegre, Rio de Janeiro czy Sao Paulo zapłacimy teraz od 2499 PLN! W aktualnej ofercie Air France KLM najtańsza jest Brasilia, dostępna już od 2299 PLN!

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Brasilia jest trzecim miastem, po Rio de Janeiro i São Paulo, w siatce połączeń Air France na terenie Brazylii. Zarówno miasto, jak i jego słynne budynki zaprojektował jeden z najwybitniejszych architektów XX wieku, pionier architektury modernistycznej – Oscar Niemeyer. Brasilia jest młodym miastem, powstała w ciągu ostatniego półwiecza. Swoim kształtem przypomniana samolot lub naciągnięty łuk ze strzałą. Do najsłynniejszych obiektów autorstwa genialnego architekta należy m.in. futurystyczny gmach parlamentu przypominający olbrzymią wagę, katedra w kształcie korony cierniowej (uważana za arcydzieło nowoczesnej sztuki sakralnej) oraz liczne budynki użyteczności publicznej (m.in. pałace Alvarada i Itamarati, siedziba prezydenta, Plac Trzech Władz czy Sąd Najwyższy). Dzięki niezwykłej architekturze Brasilia została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ze względu na bardzo dogodną lokalizację oraz bogatą siatkę wewnętrznych połączeń lotniczych, stolica Brazylii jest również świetnym punktem, od którego można rozpocząć zwiedzanie całego kraju. Planując urlop należy pamiętać, że w Brazylii ciepło jest przez cały rok, a w listopadzie i grudniu można się spodziewać temperatur w granicach 30°C w ciągu dnia i około 20°C – w nocy.

Nowa stała stawka w taryfie MiNi obowiązuje teraz na lotach do Paryża. Za przelot w obie strony na tej trasie zapłacimy tylko 316 PLN (cena nie zawiera bezpłatnego przewozu bagażu, a pasażer nie otrzymuje Mil Flying Blue).

Zakup biletów możliwy jest między innymi na stronie airfrance.pl.

Ameryka Południowa

Ceny Air France w PLN

Ceny KLM w PLN

Bogota

2499

2499

Brasilia

2299

2299

Cali

x

2499

Guayaquil

x

3499

Lima

2999

2999

Porto Alegre

2499

2499

Rio de Janeiro

2499

2499

Sao Paulo

2499

2499

Quito

x

3499

*Podane ceny za lot z Warszawy w obie strony zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych

(Informacja prasowa)