Włoska 3-dniowa oferta od KLM

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Florencja_KLMKLM tym razem kusi wyprawą do trzech zabytkowych i popularnych miast we Włoszech: Rzymu i Bolonii (w cenie od 799 PLN) oraz Florencji (od 699 PLN). Tańsze loty można rezerwować od 23 do 25 października br. a podróż należy zrealizować do 28 lutego 2015 roku – zatem to świetna okazja, by już teraz zaplanować romantyczne Walentynki! Dla niezdecydowanych KLM oferuje możliwość zmiany daty lotu za dodatkową opłatą w wysokości 70 euro.

Bella Italia zaprasza! Rzym i Bolonia w cenie od 799 PLN, Florencja za 699 PLN

To dobra oferta dla tych, którzy od dawna marzyli by odwiedzić Włochy i posmakować tamtejszej wyśmienitej kuchni, biesiadując we włoskich knajpkach. Trudno w kilku zdaniach oddać atmosferęnajwspanialszegomiastaWłoch! W Rzymie jest tak wiele do zobaczenia. Na początek zachwycający o każdej porze roku Panteon, barokowa Fontanna di Trevi i wiele innych atrakcji. Natomiast na liście miejsc, które proponujemy zobaczyć w Bolonii, obowiązkowo umieszczamy Bazylikęśw. Petroniusza. Budowaną ją przez około 260 lat! W chwili odpoczynku, spróbujcie pysznego lokalnego makaronu bolognese. Zwiedzając Bolonię, odkryjecie szybko, dlaczego bywa nazywana czerwonym miastem”.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Równie ciekawą opcją może być wyjazd do Florencji, często określanej najpiękniejszym miastem na świecie. Ze szczytu Katedry Santa Maria del Fiore rozpościera się wspaniała panorama miasta. Nie przegapcie Kościoła Santa Maria Novella, gdzie znajduje się stary zegar astronomiczny z 1572 roku! Polecamy również pyszne lodyna Ponte Vecchio.

Bilety lotnicze w promocyjnych cenach kupicie na Flipo.pl oraz Tripsta.pl. Wybierając holenderską linię warto zwrócić uwagę na największe atuty podróży tzw. „tradycyjną linią”. Wszystkie wyloty KLM realizowane są z lotniska Chopina w Warszawie. W przeciwieństwie do tanich linii, KLM oferuje w czasie lotu bezpłatne napoje i przekąski, a każdy z pasażerów może ze sobą zabrać bez dodatkowych opłat duży bagaż podręczny (do 12 kg). Ponadto pasażerowie „niebieskiej” linii, mają możliwość zbierania Mil w programie lojalnościowym linii (Flying Blue), które potem wymienia się na przeloty i udogodnienia podczas podróży. KLM oferuje 3 połączenia dziennie z Warszawy do Amsterdamu, a stamtąd liczne loty do Włoch. Dzięki temu, podróż można zaplanować tak, aby przy okazji zatrzymać się na kilka godzin w Amsterdamie i zwiedzić miasto. Mając na uwadze również fakt, że lotnisko bazowe KLM (oddalone zaledwie 15 minut od centrum!) oferuje wygodne połączenie kolejowe.

Włoska promocja KLM w sprzedaży od 23 do 25 października br.

Miasto

Cena

Bolonia

799 PLN

Florencja

699 PLN

Rzym

799 PLN

 

 

 

 

 

 

 

 

(Informacja prasowa)