Wizz Air informuje podczas lotów o wynikach trwających meczów piłki nożnej na EURO2016

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz Air football results 2Tania linia lotnicza Wizz Air ogłosiła wczoraj, że piloci WIZZ będą informować pasażerów o wynikach meczów piłkarskich odbywających się w czasie trwania lotu. Informacje będą dotyczyć aktualnych rezultatów po pierwszej połowie oraz po zakończeniu meczu. Bieżące dane będą przesyłane do pilotów z centrum kontroli w Budapeszcie za pośrednictwem systemu komunikacji pomiędzy samolotami i stacjami naziemnymi (ACARS). Dzięki temu miłośnicy piłki nożnej będą mieli dostęp do aktualnych wyników nawet będąc na wysokości 38 000 stóp.

Pasażerowie będą uprzedzani o planach podania kolejnych wyników, więc jeśli nie będą zainteresowani otrzymaniem takich informacji w czasie rzeczywistym, będą mieli możliwość, by przygotować się na wiadomość o rezultatach gry.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Wizz Air obsługuje loty z 19 krajów spośród 24, które biorą udział w mistrzostwach i ma swoje bazy w 5 z nich. Rozumiejąc znaczenie wagi tego sportowego wydarzenia, linia Wizz Air, w miarę możliwości, wspiera kibiców piłkarskich oferując specjalne loty do Francji, aby ułatwić miłośnikom futbolu uczestnictwo w tej sportowej imprezie. Ponadto Wizz Air została linią lotniczą reprezentacji Węgier i nowym samolotem typu Airbus A320 zapewnia przeloty drużyny pomiędzy poszczególnymi miastami, gdzie odbywają się mecze.

Tamara Vallois, Dyrektor Komunikacji Wizz Air powiedziała: “Nasi klienci, którzy uważnie śledzą wyniki mistrzostw nie muszą zmieniać rozkładu swoich podróży. Aktualizacje wyników meczów piłkarskich dokonywane na bieżąco przez naszych pilotów zapewnią dostęp do najświeższych informacji nawet podróżując na wysokości 38 000 stóp. Bez względu na to, czy podróżujecie z WIZZ w celach biznesowych, turystycznych lub do Francji, aby obejrzeć mecz swojej drużyny, będziecie informowani o wynikach spotkań piłkarskich nawet podczas lotu.”

(Informacja prasowa)