Nowa funkcjonalność na stronie internetowej Wizz Air. Sprawdzanie statusu lotów na żywo.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Tania linia lotnicza wizz_air_status_lotuWizz Air udostępniła dzisiaj na stronie wizzair.com narzędzie do uzyskiwania informacji o locie w czasie rzeczywistym. Dzięki niemu pasażerowie będą mogli w wygodny sposób sprawdzać status lotu, poprzez wyświetlenie wszystkich rejsów odbywających się danego dnia zgodnie z rozkładem i tych opóźnionych bądź odwołanych. Nowa funkcjonalność miała już swoją premierę w aplikacji Wizz Air na smartfony i obecnie cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników. Od dzisiaj wszyscy klienci zyskają dostęp do tej funkcji, wchodząc na stronę http://wizzair.com/pl-PL/FlightInformation.

Informacja o locie wyświetlana wg lotniska lub wg numeru lotu.

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: „Naszym celem jest dostarczanie pasażerom jak najmilszych doświadczeń na każdym etapie podróży. Chociaż Wizz Air odnotowuje wysoką punktualność lotów, czasami zdarzają się opóźnienia i utrudnienia. Wtedy najważniejsze jest szybkie i dokładne informowanie pasażerów o wszelkich zmianach. Dzięki nowej funkcjonalności do sprawdzania statusu lotu w czasie rzeczywistym, pasażerowie mogą kontrolować informacje o locie w dniu podróży. Początkowo to narzędzie było dostępne jedynie w aplikacji na smartfony, ale od dzisiaj wzbogaciliśmy o nie stronę internetową. Sprawdzanie punktualności samolotów Wizz Air oraz statusu lotu jeszcze nigdy nie było tak proste”.

*Źródło: Innovata, na podstawie planowanej zdolności do przewozu pasażerów za rok zakończony 31 marca 2014 r.(„FY 2014”). 1. Europa Środkowa Wschodnia traktowana jest jako region składający się z takich państw jak: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Kosowo, Łotwa, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia i Ukraina.

(Informacja prasowa)