Wizz Air ogłasza kolejny lot dla kibiców z Polski

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz Air EURO2016Tania linia lotnicza Wizz Air ogłosiła wczoraj uruchomienie kolejnego specjalnego lotu z Warszawy dając wszystkim polskim kibicom piłkarskim wyjątkową możliwość wspierania swojej narodowej drużyny na miejscu w ćwierćfinale Mistrzostw Europy w meczu z Portugalią.

Lot Wizz Air z Warszawy do Marsylii odbędzie się 30 czerwca jednym z samolotów typu Airbus A320 z 180 miejscami na pokładzie. Powrót do Polski zaplanowano na wczesne godzinny poranne 1 lipca. Bilety dostępne są tylko w obie strony, a ich ceny rozpoczynają się od 1798 złotych/420 euro*. Rezerwacji można dokonać na wizzair.com.

KOLEJNY SPECJALNY LOT WIZZ AIR DO FRANCJI

 

Loty

Data

Godziny wylotu

Ceny w obie strony od*

Warszawa – Marsylia

Marsylia – Warszawa

30 czerwca 2016

1 lipca 2016

13:40 z Warszawy

04:00 z Marsylii

1798 PLN / EUR 420

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: „Jesteśmy pod wrażeniem wysokiego poziomu gry w wykonaniu reprezentacji Polski. Jako jedna z największych linii lotniczych w Polsce, mamy przyjemność zaoferować polskim kibicom możliwość obejrzenia i wspierania ich drużyny na miejscu w Marsylii. Zachęcamy polskich fanów futbolu do polowania na bilety w najniższych cenach na stronie wizzair.com. Spodziewamy się dużego zainteresowania naszą ofertą, dlatego warto nie zwlekać.”

(Informacja prasowa)