Wizz Air opublikuje 10 filmów promujących wyjątkowe miasta

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

WizzTVWizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej*, opublikuje latem dziesięć krótkich filmów o tematyce podróżniczej, promujących atrakcyjne kierunki spośród siatki 98 oferowanych połączeń. W produkcję nagrań zaangażowani zostali najbardziej znani członkowie załogi węgierskiej linii, Ambasadorzy Wizz Air. Dzięki nim widzowie zapoznają się z atrakcjami turystycznymi wybranych miast oraz uzyskają praktyczne porady o tym, co robić w wolnym czasie w wybranych lokalizacjach.

Filmy zostały stworzone przy współpracy ze Skyart Media, producentem nagrań dla WizzTV, kanału założonego w 2013 roku w ramach partnerstwa między linią lotniczą a firmą producencką. Głównym założeniem projektu jest dostarczenie pasażerom prawdziwie podróżniczych doznań na ekranie, jeszcze zanim dokonają rezerwacji lub wejdą na pokład samolotu.

Dziesięć nagrań zostanie opublikowanych w ciągu najbliższych letnich tygodni, na kanale Wizz Air w serwisie YouTube (http://www.youtube.com/user/WizzAirCorporate).O udostępnianiu kolejnych filmów fani i pasażerowie Wizz Air będą informowani na Facebooku oraz Twitterze. Pierwsza publikacja odkryje przed widzami zakamarki Barcelony, skąd Wizz Air oferuje trzynaście niskokosztowych połączeń międzynarodowych.

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: Cieszy nas fakt, iż filmy ukazujące uroki niezwykłych destynacji w siatce połączeń Wizz Air, zostaną udostępnione w kanałach społecznościowych w najgorętszym okresie wakacyjnym. Wszystkie nagrania promują turystykę w wybranych miastach, a dzięki nim planowanie wakacji przez pasażerów Wizz Air stanie się jeszcze prostsze. Wraz z pomocą załogi profesjonalistów, Ambasadorów Wizz Air, widzowie obejrzą krótkie filmy, pełne praktycznych informacji, które z pewnością przydadzą im się podczas podróży. Mamy nadzieję, że nagrania staną się tak popularne, jak 98 połączeń w ciągle rozwijającej się siatce Wizz Air”.

Laszlo Marozsi z WizzTV dodaje: „Jesteśmy dumni, iż Wizz Air wybrał nasz utalentowany zespół do zaprezentowania dziesięciu wyjątkowych destynacji w swojej siatce połączeń. Urlopowicze kochający opalanie oraz poszukiwacze przygód na pewno znajdą w nich wiele inspiracji

(Infromacja prasowa)