Wizz Air oraz Infoski.pl oficjalnie otwierają sezon narciarski 2017/18!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz Air,  obsługuje przeloty wyjazdów narciarskich organizowanych przez Infoski.pl. Wizz Air zapewnia szybki, wygodny i bezpieczny transport. Najlepsze europejskie kurorty zimowe są dostępne dzięki lotom WIZZ przez całą zimę z Gdańska, Poznania, Warszawy i Katowic. To ważna wiadomość dla miłośników białego szaleństwa z całej Polski.

Kompleksowa oferta zimowa Infoski.pl zawiera: przelot, 7 noclegów, 6-dniowy skipass, transfer z lotniska, przewóz sprzętu sportowego i ubezpieczenie. Wszystkie świadczenia są w cenie wyjazdu bez żadnych dodatkowych dopłat. Dodatkowo uczestnicy wyjazdów narciarskich z infoski.pl otrzymują pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu (Priority Boarding) i dodatkowy bagaż podręczny.

W ofercie znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc we Włoszech, Szwajcarii i Andorze, znanych z doskonałej infrastruktury narciarskiej.

Włochy – szusowanie po słonecznej stronie Alp

Montecampione:  Dojazd z lotniska Mediolan-Bergamo do ośrodka narciarskiego zajmuje godzinę. To kameralna wakacyjna wioska z komfortową rezydencją La Splaza tuż obok dolnej stacji wyciągu. Wyjątkowa okazja na Alpejskie wakacje w polskiej cenie. Przelot i 7 dni ze skipassem już za 1990 PLN.

Val di Sole: 380 km tras w dolinie słońca u stóp lodowca Presena. Jakość regionu od dawna doceniana przez narciarzy. Wyciągi narciarskie tuż obok hoteli. Po prostu narciarskie dolce vita!

Dolina Aosty: La Thuile i Monterosa Ski to szusowanie u stóp 4 alpejskich gigantów: Mt. Blanc, Monterosa, Gran Paradiso i Matterhorn.

Wjazd najnowocześniejszą w Europie obrotową kolejką gondolową pod najwyższy szczyt Alp i 24-kilometrowy zjazd kultową Valle Blanche do Chamonix? Marzenia się spełniają – wystarczy chcieć!

Via Lattea: Trzeci co do wielkości teren narciarski Włoch, posiadający 400 km tras po włoskiej i francuskiej stronie Alp. Arena Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie 2006 roku.

Madesimo: Najnowocześniejszy ośrodek narciarski w Lombardii. Perła ukryta w pobliżu granicy szwajcarskiej i słynnego St. Moritz. Tutaj zawsze panują doskonałe warunki śniegowe, trasy są wypieszczone, a mieszkańcy niezwykle gościnni.

 

Szwajcaria – St.Moritz Top of the World

Najsłynniejszy i najbardziej prestiżowy kurort zimowy na świecie. Wśród alpejskich jezior u podnóża trzech lodowców jest 300 km tras narciarskich i 322 słonecznych dni w roku. Dwukrotnie odbyły się tutaj Igrzyska Olimpijskie a w ubiegłym sezonie – Mistrzostwa Świata w narciarstwie alpejskim. St.Moritz to styl i elegancja w najlepszym światowym wydaniu.

 

Andora w Pirenejach

Szybki lot do Barcelony i po trzech godzinach jazdy autokarem jesteśmy w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach. Grandvalira i Vallnord to razem 300 km tras, 300 słonecznych dni w roku i  największa wolnocłowa strefa w Europie. Księstwo Andory ma więcej tras narciarskich niż dróg asfaltowych. Podróż w Pireneje z Polski samolotem Wizz Air jest szybsza niż dojazd samochodem w Alpy. W Andorze szusowali już Antek Pawlicki, Czesław Lang, Magda Schejbal, Maria Niklińska, Andrzej Bargiel, Piotr Zelt, Mariusz Kałamaga i Grzegorz Turnau…spróbuj i Ty!

Oferta narciarska dla osób podróżujących samolotami Wizz Air została stworzona przez narciarzy dla narciarzy. Ośrodki narciarskie są blisko lotnisk, hotele blisko stoków i skipassy w cenie wyjazdu.

 

Czekamy na Państwa na białym puszystym dywanie pod błękitnym niebem w Alpach i Pirenejach.

Rezerwacja wyjazdów online: info@infoski.pl  www.infoski.pl    tel: +34 351 33 03

(informacja prasowa)